Вибираємо дитячий візок

дитячий візок

Як тільки в сім’ї народжується довгожданий малюк, треба обов’язково замислитися про купівлю дитячого візка, в якому йому буде однаково комфортно влітку і зимою. Якщо малюк вдень погано засинає удома, то купівля дитячого візка вважається практично обов’язковою справою. Як тільки його винести на вулицю і укласти в коляску, він на радість батькам швидко починає засинати. Але важливо вибрати правильний дитячий візок.

Найбільш практичними вважаються коляски-трансформери, що відрізняються від ранніх моделей тим, що здатні складатися. І займати про цьому мінімум місця. Це важливо, якщо коляску доведеться возити з собою у багажнику авто, укочувати в ліфт і далі зберігати у себе удома.

Коляски-трансформери мають міцний сталевий каркас з порожнистих сталевих трубок, які обтягуються відносно товстим болонєвим матеріалом, який захищає дитину від сонця, снігу і холодного вітру. Якщо ж піде сильний дощ, то дитину можна сховати під непромокаючим пледом, який в кращих версіях йде в одному комплекті. Якщо пропонуватиметься люлька, що знімається, то відмовлятися від неї не варто – коли дитина засне під час прогулянки, то його, разом з люлькою, можна занести додому, де він і додивлятиметься свої сни. На даний момент Navington Cadet – один з найкращих варіантів.

Коляски-трансформери часто пропонуються з колесами великого (до 25-30 см) діаметру і ресорами. Вони цінні тим, що відмінно згладжують будь-які нерівності навколишніх тротуарів. Для літа переважно купувати версії з гумовими колесами, тоді як для зими – з пластиковими.

Коляски-тростиниКоляски-тростини на відміну від вищезгаданих, вигідно виграють у вазі, оскільки мають сильно полегшену сталеву конструкцію, тоншу болонєву матерію і колеса з пластика невеликого діаметру. Завдяки спеціальному замку, який знаходиться між задніми колесами, ця коляска здатна до миттєвого складання і розкладання – цінний плюс, коли мама вийшла з під’їзду і дитина у неї на руках! А зручні ручки дозволяють зробити багато що – наприклад, підвішування коляски на поручні будь-якого громадського транспорту.

Триколісні велосипеди візкиТриколісні велосипеди вибираються для тих дітей, які починають ходити. Замість того, щоб купувати дитячі віжки, краще купити вищезгаданий велосипед, завдяки якому дитина вже зможе самостійно вибирати, куди йому треба їхати. Але якщо напрям виявиться неправильний вибраним, то батьки здатні оперативно перехопити управління велосипедом за допомогою сталевої штанги, яка і дублює управління. Якщо велосипед матиме додатковий музичний блок і багажник на кермі, козирок від сонця і м’яке сидіння з розсувними дугами безпеки для ніг, то ці аксесуари виявляться додатковим плюсом.