Вибираємо дитячі санчата

дитячі санчата

дитячі санчатаЗ настанням холодів більшість мам замислюються над купівлею дитячих санчат. Питання це актуальне, як для мам, чиїм дітям всього декілька місяців, так і для тих, чиї діти вже ходять в школу, тому що у наш час випускається безліч варіацій санчат.

Будь-яка мама скаже, як важко іноді катати коляску по засніженій дорозі. Оптимальний варіант для зими – коляска з полозами. Іншими словами, санки-коляска, які можна використати з напівроку. Модифікації таких колясок дуже різноманітні: з чохлом для ніжок і без, з широкими або вузькими полозами, на алюмінієвій або пластиковій основі. Вибір повинен залежати від фінансової можливості, потреб мами і дитини. Так, приміром, малюкам, що не так давно навчилися сидіти, оптимально вибрати санки-коляску із стійкою спинкою і ременями безпеки.

Зазвичай діти 3-4 років ще не з’їжджають з великих гірок. Для активних батьків, що бажають кататися разом з дитиною, можна купити подвійні санчата, які витримують вагу дорослого і дитину.

Самими традиційними і довговічними вважаються стандартні санчата з алюмінієвого профілю. Такі санчата легкі, прості, обладнані ручкою-штовхальником. Єдине, на що слід звернув увага – це на щільність складання складених конструкцій. Усі трубочки мають бути щільно приварені, не мати зачіпок і гострих елементів.

Пластикові санчата із-за свого прогресивного виду і різноманітності моделей поступово завойовують любов дітей і дорослих. Найдорожчі і вдосконалені з них мають зовнішній вигляд, стилізований під снігохід, автомобіль або мотоцикл. Оптимальний варіант для хлопчиків старше 6 років.

Для дітей старше за шість років санчата, як правило, вже не використовуються для постійного пересування, тому можна розглянути ще 2 різновиди зимового “транспорту”, які можна віднести до підвиду санчат.

Санчата-громаки, зроблені у вигляді тазка або плоского човна. Не займають багато місця будинку, легко транспортуються до місця катання і назад, легко миються, мають невисоку ціну. Із-за простої конструкції з них складно впасти. Санчата виготовляються з пластмаси, мають приємну колірну гамму і частенько виконані з нанесенням зображень героїв мультфільмів. Для дівчаток можна вибрати моделі з намальованими метеликами, бантиками.

Тюбінг. Надувні санчата, вони ж “санки-ватрушка”, “санки-таблетка”. Рекомендуються для експлуатації під контролем дорослих. Санчата дуже зручні, м’які, добре набирають швидкість, стійкі. Невеликий мінус полягає в тому, що час від часу “ватрушка” вимагає підкачування.

Який варіант зимового транспорту для дитини не вибрали б батьки, виходити слід, передусім, з вікових потреб дитини, неухильного дотримання техніки безпеки і критичного огляду товару перед купівлею на предмет виявлення браку або неякісно закріплених деталей.

P.S. Сейчас все (в том числе и санки) можно покупать онлайн. Причем выбор товара значительно лучше, чем в соседнем магазине. Вы можете санки купить в Киеве через магазин Матрикс, который имеет весьма широкий ассортимент разной продукции (помнится, раньше занимались только компьютерами).