Диплом – мій компас земний

диплом

диплом«Зараз без диплому і з хати не виходь», – солідно констатує моя подруга Валентина. Ми разом здобуваємо вищу освіту, тому в цьому точно впевнені. Аксіома! Навіть щоб влаштуватися продавцем у зоомагазині, потрібен документ про здобуття вищої освіти – диплом інтернаціонального зразка! Жаль, що кролики цього не розуміють – а то продавалися б самі.

Та чи варто кращі роки свого життя просиджувати на парах, якщо є інші способи уникнути «п’ятирічки» в університеті і стати щасливим власником диплому. Ми закликаємо всіх не повторювати наших помилок. Пізно ми з Валентиною зрозуміли істину! Диплом державного зразка, було б наше бажання, можна зараз придбати навіть у державному транспорті. Хоча, чесно кажучи, такий варіант зовсім не підходить для жителів маленьких міст і сіл. Чому? Там немає метро…

Метро, як ви знаєте, дешевий і швидкісний вид сучасного транспорту. А ще – справжній осередок знань. Тож якщо ви коли-небудь потрапите туди, не прогавте шансу, у тамтешнього «професора» оберіть собі диплом до вподоби. Так, доведеться викласти чималу суму, але знання того варте. Уявіть собі, на своїй станції метро ви вже вийдете дипломованим спеціалістом! Сервіс!

Можете відкривати на свій страх і ризик яку-небудь клініку і лікувати людей, диплом так би мовити в наявності. Якщо ж ваша бурхлива діяльність не розортається належним чином, можна сміливо йти в знайомий осередок знань і змінювати кваліфікацію.

Диплом зараз – на вагу золота. Знайте, якщо ви досі його не маєте, то автоматично перестаєте бути членом освіченого суспільства. Тому чимдуж до метро і ставайте нарешті культурною особистістю. Кому потрібні університетські «п’ятирічки»! Будьте хитрішими ! Життя не терпить «білих ворон». Навіть якщо ви успішно працюєте механізатором чи оператором машинного доїння, чимдуж сідайте на поїзд. Десь на вас чекає саме ваш диплом юриста чи фінансиста. Ніколи не пізно займатися самоосвітою!

Ви не турбуйтесь, що будете виглядати нереспектабельно на фоні власників аналогічного диплома зі справжнього ВНЗ. Більше впевненості, нахабство ж друге щастя. Ваша мрія – осісти у власному комфортабельному кабінеті і давати розпорядження «Туди не ходи, сюди ходи!». Ну от, так краще. А якщо й вам, не дай Боже, з новим дипломом доведеться стояти біля мене чи біля Валентини й горлати дуетом «Вільна каса», то хоч прикро не так буде, погодьтеся! Два дипломовані фахівці точно знайдуть спільну мову!

Якщо вам, не дай Боже, не вдалося відразу зайняти місце під сонцем з вашим новим «червоним» дипломом, не турбуйтеся. Диплом можна поставити в рамку, почепити над ліжком і милуватися кожного дня на себе, хорошого і винахідливого! Думаєте, фахівці, які пройшли університетську «п’ятирічку», так не роблять? Роблять, роблять, та ще й як роблять…

Як варіант, можна пристосувати ваш диплом як підставку під гарячий посуд. І скатертина в порядку, і вам не шкода. Ви ж не чекали його цілих п’ять років, протираючи штани на університетських лавках!

Можна також в спекотну пору року використовувати ваш диплом як віяло, а можна навіть бити набридливих комах. Тобто диплом у будь-якому разі вам згодиться! І якщо ви й досі сумніваєтесь – прямуйте до найближчої станції метро і купуйте собі диплом. Це ж не лише офіційний документ про здобуття вищої освіти, а й підставка для посуду, віяло і навіть чудовий елемент інтер’єру для вашої кімнати.

Замість епілогу…

Чи не з дитинства нам говорять, що диплом – запорука нашого щасливого плавання у морі життя. Неважливо, вистаражданий він вами 5 років, чи куплений за рогом, – це правда. Яким чином, запитаєте ви? Сідай на нього – і пливи!