Все про міжкімнатні двері

міжкімнатні двері

міжкімнатні дверіРинок сучасних будівельних матеріалів готовий запропонувати дуже широкий і різноманітний вибір будь-яких елементів для будівництва і ремонту. Дуже часто розібратися в усій цій різноманітності не просто складно, але, частенько, неможливо. Трапляється і так, що не завжди можна скористатися радою професіоналів в тому, або іншому питанні.

Ось для цих цілей пропонуємо декілька практичних порад, які допоможуть зробити правильний вибір міжкімнатних дверей.

Велика кількість людей, при виборі міжкімнатних дверей, обмежується тільки вибором кольору для того, щоб двері відповідали вибраному дизайну. Проте важливішими параметрами, які впливають на правильний вибір дверей, являються:

  1. Вибір за типом відкривання дверей.
  2. Вибір за якісними характеристиками.

За типом відкривання дверей розділяються на:

  • Розсувні двері – найпоширеніший тип вживаних дверей. Існує три види таких дверей: двостулкові, одностулкові, напів двостулкові. Окрім цього, розсувні двері мають можливість відкриватися від себе, або на себе. Двері відкриваються на ліву або на праву сторону. Усі ці параметри залежать тільки від індивідуального дизайну будинку.
  • Складні двері – допомагають заощадити простір в малогабаритних квартирах. Такі двері є дуже зручними і простими у використанні. Існує декілька типів таких дверей: “книжка”, “гармошка” і інші.
  • Двері-купе – такі двері дуже добре допомагають створювати унікальний дизайн приміщень. За допомогою таких дверей дуже просто можна перетворити приміщення на студію, або навпаки. Виробництво і застосування таких дверей стало поширюватися тільки останнім часом. До речі знайти всі три типи дверей можете в компанії Market Dveri детальніша інформація розміщена на сайті market-dveri.com.ua.

За якісними параметрами дверей підрозділяються на:

  • Ламіновані двері – такий вид дверей є найекономічнішим варіантом, що підходить до великої кількості різних варіантів дизайну.
  • Шпоновані двері – виготовляються із застосуванням тонких пластинів з цінних порід дерева. Такі двері створюють вид біль дорогих дерев’яних дверей.
  • Двері з дерев’яного масиву – такі двері є дуже дорогими в процесі виробництва. Вони виготовляються з цінних порід дерева і є виробами високого класу, які показують високий статус приміщення.

Правильний вибір міжкімнатних дверей робить великий вплив на внутрішній дизайн будь-якого приміщення. Проте зовсім не варто забувати, що не лише дизайн робить наше життя комфортним і зручним. Вибирати двері слід не лише по їх зовнішньому вигляду, але і за тими функціональними і якісними характеристиками, які є у тих або інших дверей.

Отримайте більше інформації про самі двері і про їх виробника, а тільки потім робіть усвідомлений і правильний вибір.