Двері для лазні та сауни

Двері для лазні та сауни

Двері для лазні та сауниЗдавалося б, двері для сауни або лазні вимагають набагато менше уваги, ніж будівництво самої лазні та облаштування парилки. Однак функціональність дверної конструкції у створенні комфортної та ефективної для релаксації і оздоровлення атмосфери відіграє найважливішу роль. Традиційно багато покупців роблять вибір на користь дерева, але ті, хто вибирає модні і сучасні рішення, напевно оцінять розкішні, стильні і абсолютно безпечні скляні двері для сауни і лазні.

Завдяки спеціально розробленому і високоякісному ущільнювачу, вони дбайливо зберігають прожарений жар парильні, закриваючись м’яко, щільно і акуратно. Двері Aldo і Harvia безпечні і прості у відході – вони не вимагають регулярного обслуговування, достатньо звичайного чищення. Двері не деформуються під впливом високих температур і вологості, чим так часто «грішать» аналоги з дерева, а різноманітність моделей дозволяє вибрати підходящий варіант для будь-якого інтер’єру: кольорові, прикрашені вишуканим малюнком або елегантні у своїй простоті.

Двері для сауни та лазні повинні володіти такими експлуатаційними характеристиками, як паронепроникність, вологостійкість і теплоізоляція. Чудові двері Aldo і Harvia відіграють провідну скрипку в мелодії декору, при цьому бездоганно виконуючи свою основну функцію і розділяючи приміщення. Серед асортименту звірити Aldo і Harvia представлені три типи скляні дверей, кожен з яких відрізняється власним стилем.

Скляні двері для сауни і лазні із застосуванням тонованого скла

Високі теплопоглощающие характеристики тонованих дверей створюють атмосферу м’якого комфорту в приміщенні, одночасно захищаючи його від проникнення сонячних променів. Двері тонко гармонує з інтер’єром лазні та сауни та чудово зарекомендували себе в процесі експлуатації.

Матові скляні двері для лазні та сауни

Двері Aldo і Harvia з матованим склом проводиться за спеціальною технологією, яка знижує прозорість скла. За таким полотном легко доглядати, воно безпечне для використання і сприяє розсіюванню світла. У результаті створюється приємний ефект м’якого світла, а можливість нанести на матове скло оригінальний малюнок, додає двері особливий стиль і елегантність.

Скляні двері для сауни та лазні за технологією фьзінга

Компанія “Сауни Deluxe” пропонує лінійку скляних дверей, виготовлених з використанням технології фьюзинга – обробки скла при високій температурі. У результаті виходить оригінальне, приголомшливо фактурне художнє скло, яке зберігає свій бездоганний вигляд і якість кольору протягом всього терміну експлуатації. Який малюнок Ви віддаєте перевагу? Плоский і витончений або опуклий і об’ємний? Вибір обмежується тільки фантазією художника. Скляні двері Aldo унікальні – тим більше, що тенденція розвитку стеклообработки стрімко рухається вперед, пропонуючи все більшу різноманітність асортименту.

P.S. Очень часто на загородном участке оборудуют теплицы для выращивания тех же овощей. Но если речь идет о бизнесе, то профессиональные теплицы единственный правильный вариант – поскольку они могут выдерживать разные условия и хорошо оборудованы.