Двадцять Десять або Назбиралося в Тартака

Гурт «Тартак» випускає альбом реміксів під назвою «Назбиралося На 2010». На диску з’являться ремікси на відомі композиції команди та декілька досі невиданих пісень. Представити альбом Сашко Положинський збирається 20.10.2010, а щоб не відходити від магії цифр музикант вирішив призначити презентацію на 20:10.

На відміну від попереднього альбому реміксів – «Перший Комерційний», – де ремікси на пісні гурту спеціально робили друзі музикантів, у цьому альбомі з’являться ті роботи, які широкий загал вже чув.

Сашко Положинський: « Протягом останніх років у нас накопичилось досить багато радіо-версій наших пісень, різних міксів, які створювались спеціально для якихось проектів. І люди постійно питали де їх можна взяти, тож ми і вирішили видати все, що назбиралось».

Щодо невиданих пісень, то нарешті у шанувальників буде нагода почути в альбомі «Тартака» дві спільні роботи з Андрієм Підлужним – акустичну версію пісні «Лицарський Хрест» та mіх пісні «Не Кажучи Нікому», – які отримали широку популярність та мають статус культових серед шанувальників гурту. Щоправда, оригінальні версії цих пісень «Тартак», як і обіцяв, не видає на власних дисках, а вільно розповсюджує через інтернет і дає дозвіл на безкоштовне розміщення їх у будь-яких некомерційних проектах.
Також в альбом увійде різдвяна пісня у виконанні «Тартака» та дуету «Астарта» – «А В Нашого Пана» та рімейки пісень «Кожнетіло» та «Ти Дуже Гарна».

Зважаючи на те, що більшість пісень в альбомі – ремікси, на презентації платівки Сашко Положинський не виконуватиме пісні як завжди, а … постане у якості ді-джея.
« Насправді роль ді-джея для мене не нова. Я колись працював на радіо, був першим ді-джеєм у кількох клубах рідного Луцька, тож можна сказати, що я просто згадую юність, – розповідає Положинський. – До речі, минулого року, на прохання знайомих, я крутив альтернативну дискотеку в Хмельницькому, і зараз мене запросили «пограти» в Ужгороді. Але я не можу сказати, що я ді-джей, адже я не міксую пісні. Я просто автор музичної компіляції».

Співак стоятиме за пультом та протягом вечора гратиме не тільки композиції з диску «Назбиралося На 2010», а й пісні різних виконавців та колективів, які йому подобаються та під які він і сам любить потанцювати.

Презентація відбудеться 20 жовтня у столичному клубі Sullivan Room (вул. Прорізна, 8). Початок о 20:10. Вхід 30 грн.