Два кілограми печива від зурочення

Гостиница Русь Киев – расположение в самом центре Киева, недалеко от бизнес-центров и достопримечательностей города. Гостиница идеально подходит как для деловой поездки, так и для отдыха. 

Є речі, які поясненню не підлягають, містичні, дивні явища. Явища, які не можуть класифікувати вчені, як не б’ються над природою нез’ясованого. Але у випадку з циганочкою немає нічого незбагненного, звичайне собі шахрайство. І в тому, що воно таке типове і звичайне, криється найгірше.

Щодня на вулицях наших містечок ми стикаємося з численними авантюристами. Інколи можна зустріти наперсточників та лотерейщиків, людей, що промишляють платними дзвінками з чужих телефонів, різного сорту крадіїв та мошенників. Але найчастіше трапляється особливий вид авантюристок, які грають на найтендітніших струнах людських душ, безсоромно намацуючи найслабші місця – це липові ворожки. Більшість з них – циганки, але чим далі, тим більше слов’янок втягується в цей прибутковий промисел. Центральний міський парк. Закохані парочки туляться на відсирілих за зиму лавочках, молоді матусі ліниво похитують візочки зі своїми чадами. Сонний, тихий день. Лише одна молоденька жвава циганочка снує туди-сюди, емоційно розмахуючи руками кожного разу, коли чергова мама затуляє від неї свою дитину. «От ненормальна! Причепилася зі своїм зуроченням! Я у все це не вірю, але за дитину трохи побоююсь – раптом налякає?» – каже юна Олена, проводжаючи поглядом спритну гадалку.

 

Не так давно подруга авторки статті, Альбіна, поверталася додому і її перестріла така собі ворожка-провидиця, молоденька охайна дівчинка. Будучи людиною чемною і, головне, допитливою, Альбіна не стала відразу відмахуватися від молодиці і вирішила вислухати, що ж їй готує подальша доля. Звісно, виявилося, що на моїй подрузі страшне прокляття від якого треба терміново позбавлятися. А от рецепт від зурочення, який запропонувала послужлива ворожка, був доволі оригінальним, не якісь там золоті прикраси чи гроші на перехрестя покласти: «Ви маєте віднести на кладовище по два кілограми окороку, печива, вершкового масла і ще дечого. А я вам навіть допоможу нести!» Повний перелік «дечого» включав у себе, окрім харчових продуктів, ще й речі, необхідні в побуті. Просто тобі універсальний магазин виходить!

Для Альбіни та її друзів ця ситуація просто стала приводом для жартів на цілий тиждень, однак обов’язково були і ті нещасні жертви аферистки, які їй повірили і витратили чималу суму коштів на «зняття порчі». Звісно, можна казати про те, що люди самі винні і вже було писано-переписано про подібні шахрайства, але поки є ті, хто страждає через власну довірливість, треба нагадувати елементарні правила безпеки при зустрічі з ворожкою: нізащо не зупинятися, не говорити з нею, не дозволяти торкатися до себе, дивитися прямо перед собою і не слухати нічого з того, що жінка буде вам казати. Будьте уважними і обережними, і вам вдасться запобігти небажаному спілкуванню з шарлатанками.