Духи і парфюми

Духи і парфюми

Духи і парфюмиДухи широко використовуються всюди. Духи – це, за своєю суттю, рідина з приємним ароматом, створена в пропорційних долях на основі ефірної олії, природних і синтетичних речовин. Складові компоненти духів отримують з різних джерел.

Найпоширеніший з них – це мешканці флори нашої планети – рослини. З них отримують ароматичні олії. Синтезу піддаються усі частини рослин. Широко застосовується кора кориці. Але частіше для отримання ароматичних речовин використовують бутони і квітки рослин. У духах частенько відчуваються нотки троянди, жасмину, нерідко зустрічаються і цитрусові. Плоди деяких рослин, таких як ялівець, ваніль, використовуються для створення елітних ароматів. Лаванда, розмарин, фіалка, а точніше їх листя, також беруть участь в процесі створення духів.

Інше джерело – тваринне. До нього відносять мускус, амбру, медові стільники. Також багато компонент духів отримують з синтетичних речовин – різних смол і масляних продуктів. Широке коло використовуваних джерел отримання ароматичних компонентів дозволяє створювати різноманітність духів на будь-який смак.

Науково доведено, що колір волосся представниць прекрасної статі впливає на відчуття того або іншого аромату. Один і той же аромат сприймається по-різному, будь то блондинка або шатенка, брюнетка або рудоволоса. Також відомий факт, що чоловіки слабкіше відчувають аромати, тобто нюх у них виражений слабкіше.

Ось декілька порад при виборі, використанні і зберіганні духів:

При виборі духів вибирайте не більше трьох ароматів на пробу, оскільки після відчуття третього запаху ваш нюх притупиться, і подальші вибрані духи не можливо буде відчути в повному об’ємі. У ідеалі вибраний аромат треба нанести на шкіру і почекати 10 хвилин, для відчуття точнішого аромату, відповідного саме вам.

Оскільки будь-яка рідина при випарі піднімається вгору, а духи – це рідина, щоб уникнути швидкого вивітрювання аромату, не слід наносити крапельки духів за мочки вух і інші частини лиця. Щоб аромат зберігався упродовж усього дня, наносите духи через кожних 3-4 години.

Також впродовж дня можна міняти аромати, так, наприклад, уранці і увечері, або просто наслідуючи свій внутрішній душевний настрій.

До зберігання духів теж потрібно віднестися належним чином. Флакон повинен зберігатися в прохолодному місці, чимдалі від проникнення сонячних променів. Щільно закривайте кришку флакона, щоб кисень не потрапляв всередину, так склад компонентів духів довго не зміниться.

P.S. Популярность духов в современном мире постоянна, прекрасная половина человечества всегда хочет приятно пахнуть. Поэтому бизнес в сфере наливной парфюмерии достаточно стабилен в своем развитии и можно даже сказать, то он перспективен.