Духовне кіно від Харківської ФРІ

духовне кіно

духовне кіноДуховне кіно – новий проект Харківської ФРІ, своєрідна відповідь на появу різноманітних за якістю та специфікою кіноклубів.

Духовне кіно – це не голівуд, не артхаус, не класика. Це – фільми, які змушують людей замислитися над собою, над своїм внутрішнім світом, призначенням і можливостями. Духовне кіно спонукає діяти, творити, жити і дихати на повну!

Крім фільмів, проект ДК – це ще й дискусія, під час якої можна поділитися враженнями, думками, ідеями, які виникли при перегляді фільму. Для когось дискусія стане приємним бонусом, але участь у ній не обов’язкова, бо для деяких глядачів важливо після перегляду заглибитися у себе, побути наодинці, подумати… Головним змістом проекту ДК лишається фільм.

Отже, 07 грудня о 19.00 запрошуємо вас до молодіжного центру OST* на перегляд другого фільму, який буде продемонстровано в рамках проекту Духовне Кіно. Цим фільмом буде надихаюча історія з життя під назвою “Тепер я йду у дику далечінь” (Into the Wild).

“Тепер я йду у дику далечінь” – це красиво показаний духовний шлях розвитку людини, осмислення себе, і те, через що при цьому треба неодмінно пройти. Це – справжня історія з життя простого парубка, який вирішив полишити усі суспільні блага і вирушити автостопом на Аляску, щоб зануритися в дику природу. По дорозі парубок знайомиться з різними людьми, які своїми діями та розповідями так чи інакше впливають на його життя . Ця подорож, дала головному героєві те, чого він хотів -хоч трішки зрозуміти себе і цей світ. Фільм насичений мудрими думками, які змусять вас замислитися над своїм життям, пріорітетами та призначенням.
Фільм демонструватиметься в українському перекладі.

Вхід вільний. ВИХІД -добровільний внесок за комунальні послуги у молодіжному центрі OST – 5 грн.

*Молодіжний центр OST знаходиться у приміщенні колишнього арт-кафе “ОстаNNя Барикада” за адресою вул. Сумська 73/75 (підвал поряд з крамницею “Михаїл Воронін”).

З питаннями звертатись до Шигімаги Антона