Дубаі – все про відночинок в Дубаі

Дубаї з однойменною столицею цього емірату по праву вважається дуже провідним туристичним і діловим центром Близького Сходу. Хмарочоси творять досить мальовничий контраст з постійними базарами, дуже давнім фортом і безліччю садів. Велика кількість туристів з’їжджаються сюди для того, щоб відвідати незвичайні торгові центри, базар, засліплювали достатком і різноманіттям досить дорогоцінних каменів, спостерігати палац шейха Саїда (діда дійсного правителя емірату), легко покататися на традиційному арабському судні доу по каналу, що розділяє містечко на дві частини , а й наблизитися до нічне життя з її нічними клубами і дискотеками.

Дубаї затокою ділиться на дві частини: Дубай і Дейр. Дубай цей головний туристичний і комерційний центр на Близькому Сході – дійсний рай для туриста і покупця.

Дубаї – це пригода і задоволення. Дубаї – відкритий порт з низькими цілком імпортними митами і відсутністю податків. Змішання колоритних і багатолюдних базарів, ультра сучасних великих торгових центрів і фірмових магазинів представляють вам свою гостинність. Щоб ви не шукали новинки моди або японську електроніку або італійську галантерею та взуття. Все це ви знайдете в сучасних центрах. Крім того, там дуже мальовничі пейзажі – для профессіонального фотографа, що виконує фотосессии киев або львів звичайно дуже привабливі міста з історичноії точки зору, але Дубаі це перш за все нереальна краса і розкіш.

Відвідавши базар, де ви відразу можете торгуватися, ви неодмінно побачите достаток особливо різноманітних товарів, талановите викликати занепокоєння: золото, електроніки, фото, відеокамери, годинник, спеції, шовку, більш побутова техніка, товари і багато чого іншого. Краще безоплатно відвідати Дубай з метою шопінгу – це час Досить дубайського Фестивалю, який триває один місяць у березні – квітні, під час якого пропонуються пристойні знижки на всі види товарів.

У містечку багато таксі і організацій з прокату автотранспортом. Але скрізь можна гуляти пішки з повною впевненістю у особистої безпеки.