Дружимо з натхненням

Комплексный дизайн квартир от студии Ardiz – профессиональный ремонт и дизайн интерьера.


Натхнення – стан легкості, можливості творити, відчуття, що ти здатен на все. Натхнення – важлива складова будь-якої справи: з натхненням можна не тільки писати музику і вірші, а й робити ранкову зарядку, прибирати в квартирі, мити посуд, – з натхненням можна жити з ранку до вечора!

Звідки приходить натхнення?

Натхнення – своєрідний стан трансу, коли людина повністю занурена роботу, не помічаючи нічого зайвого. Найлегший варіант позбутись зайвого в житті – прибрати на своїму робочому столі/місці, щоб там не було нічого зайвого. Коли ніщо не буде відволікати, робота буде приносити задоволення. Ви самі не помітите, як легко почнете входити в стан натхнення. Запам’ятайте, що порядок має бути всюди!

Коли в себе віриш, справи йдуть легше. Коли справи йдуть вдало, вірити в себе легше. Повторіть вголос, для себе: “Я в себе вірю, все йде на краще!” У стан натхнення легше входять ті, хто в себе вірить і хто свою справу вміє робити. Вчіться робити свою справу, привчіть себе бачити свої сильні сторони, почніть сьогодні з того, що вам зробити легко і натхнення прийде до вас швидше!

Натхнення – це така гостя, яка не любить відвідувати ледачих. – П.Чайковський.

Якщо ви будете чекати натхнення, перебуваючи поза активністю, чекати доведеться довго. Навантажте себе цікавими та важливими справами. У хорошому настрої натхнення прийде до вас, не питаючи дозволу.

Увечері приємно втекти від довгого дня в улюблену справу, увечері і ближче до ночі натхнення приходить частіше. Але краще цим не зловживати: цей ресурс швидко вичерпується, через якийсь час після безсонних ночей замість натхнення ви отримаєте тільки головний біль і кава вже не допоможе. Більш продуктивні – ранкові години, коли вдома зовсім тихо, а місто за вікном тільки прокидається.

Якщо багато часу проводити за комп’ютером, то натхнення часом важко впіймати. Попрацювали годинку – перервіться, розімніться, випийте чаю чи прийміть душ. Короткий частий відпочинок, наприклад, 10 хвилин щогодини – корисніше, ніж працювати довго, не відриваючись. Вийти з-за столу, потягнутися, нагнутися, оживити тіло, помилуватися зробленим і відчути новий імпульс до роботи – подарунок собі!

Подумайте о безопасности вашего малыша – детское автокресло снижает риск получения ими смертных травм на 45%!
Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.