Одеський гурт “ДРУЖЕ МУЗИКО” на фестивалі “Горлиця”

ДРУЖЕ МУЗИКО

Музиканти з Одеси другий рік поспіль братимуть участь у фестивалі “Горлиця”  на Рівненщині 

ДРУЖЕ МУЗИКООдеська формація патріотичного позитиву “ДРУЖЕ МУЗИКО” знову вирушає у  фестивальні мандри – цього разу на Рівненщину, на Відкритий молодіжний фестиваль “ГОРЛИЦЯ”. Етно-блюз-рок ватага з Одеси вже другий рік поспіль відвідуватиме урочище Щербовець побіля села Маринин Березнівського району Рівненської області, де на мистецьке дійство зберуться  найкращі етно-колективи  України і  народні майстри. Фестиваль “ГОРЛИЦЯ” стартує цими вихідними; одеська формація патріотичного позитиву “ДРУЖЕ МУЗИКО” заповнить сцену драйвовими ритмами  на другий день дійства – 22-го липня. Музична сцена розпочне свою роботу о  18-тій годині, тож музиканти з Одеси запрошують усіх поціновувачів етно-музики:

“Своїм позитивним патріотизмом підіймемо хвилю танцювально-емоційних вражень у всіх слухачів – як із найближчих сіл та всієї Рівненської області, так і гостей фесту! Гратимемо свої старі,  вже відомі фестивальникам, пісні, а ще презентуємо нові співанки – “Українки”, “Якби мені черевики” та “Кобзарський Заповіт”. Всі з нами на “Горлицю”! Будь з нами! Будь українцем!” –  привідкрив завісу таємниці фронтмен  формації патріотичного позитиву “ДРУЖЕ МУЗИКО” Максим Трубніков.

Слова зі співанки  “Кобзарський Заповіт”  вже  встигли перетворитися на своєрідне гасло-кредо одеського гурту: “Відкрий долоню на зустріч брату, з піднятим духом йди на ката… В боях гартується свідомість, а перед Богом честь і совість..”. А втім, почути пісню-напівлегенду одними з перших зможуть саме  відвідувачі Відкритого молодіжного фестивалю “ГОРЛИЦЯ”. Тож, уперед на етно-дійство слідом за “ДРУЖЕ МУЗИКО”!

Одеський гурт "ДРУЖЕ МУЗИКО"

ДОВІДКА:

“ДРУЖЕ МУЗИКО” – не просто музичний гурт, а справжня  формація патріотичного позитиву! Спитаєте, що воно таке?

“У це поняття вкладаємо душу, віру та любов. Це – наше рішення всіх проблем. Віримо, що тільки патріотичний позитив дасть можливість нашій країні розквітнути і розібратися з усіма проблемами, тільки патріоти, які позитивно мислять, можуть підняти Україну до висот у всіх галузях”, – пояснює фронтмен формації Максим Трубніков.

Дослухаючись до  пісень  “ДРУЖЕ МУЗИКО”, можна поринути за обрій етно-блюз-року, – стилю, в основі котрого лежить українська мелодика, драйвовість року  і ніжність блюзу водночас. Таке поєднання дарує відчуття гармонійності, і не лише  самим музикантам, а насамперед слухачам.  Співанки формації патріотичного позитиву до смаку  тим, хто любить українське і  заради  своєї любові готовий на героїчні вчинки. Певно, тому серед  публіки музичної ватаги “ДРУЖЕ МУЗИКО” немає вікового обмеження –  під ритми етно-блюз-року танцюють і підспівають від малечі до статечних. А позаяк у всі свої співанки формація вкладає зерня  притчевості і  мудрості, повчання та життєвої настанови, спрямовані на рідну націю, то український  люд  чує  мелодію  і відчуває слова серцем!

І що б не виконувала формація патріотичного позитиву “ДРУЖЕ МУЗИКО”  –  пісні власного написання, адаптації-обробки народних співанок або давні українські пісенні скарби –  все це пронизано любов’ю до рідного, так що позитивна енергетика наповнює душі слухача по самі вінця.

Будь з нами, будь українцем!

Більше про формацію можна почерпнути тут:

  • http://drujemuzyko.com/
  • http://www.facebook.com/Druzhe.Muzyko
  • http://vk.com/druje_muzyko
  • http://www.reverbnation.com/druzhemuzyko