Гурт “ДРУЖЕ МУЗИКО” обіцяє гостям “ВИШИВАНКА-ФЕСТ” сюрприз!

ДРУЖЕ МУЗИКО

ДРУЖЕ МУЗИКООдеський гурт “ДРУЖЕ МУЗИКО” обіцяє гостям “ВИШИВАНКА-ФЕСТ” патріотично-позитивний сюрприз! На вишиваному дійстві одесити заграють  не лише власний етно-драйв, а ще й співанку до Дня народження Романа Шухевича

Етно-драйв гурт  з Одеси «ДРУЖЕ МУЗИКО» вирушає на фестиваль рідної культури – “Вишиванка-Фест” у Дрогобичі. Свої вишиванки одеські музиканти вже випрасували і  залюбки  прикрасять вишиване дійство на Львівщині своїми патріотично-позитивними піснями. Декілька років поспіль «ДРУЖЕ МУЗИКО»  проводить в своєму рідному місті вечорниці, дрес-кодом для котрих  слугує вишиванка; в Одесі формація патріотичного позитиву вже традиційно бере участь у “Вишиванковому фестивалі” та “МегаМарші вишиванок”, тож, долучитися до ще одного чудового вишиваного дійства  для “дружемузиківців” –  то гарна нагода ще раз виявити свою любов до національного українського вбрання. Адже вишиванка для одеських музикантів – не лише зручний і гарний одяг:

“Вишиванка завжди для українців  була  чимось більшим, ніж просто частка гардероба чи прикраса.  Вишиванка – це душа, це – традиція, це – звичай,  оберіг, котрий поєднує нас із нашими пращурами і нашою історією.  Вишиванка – то загалом любов і наша культура. Мабуть, синонімами “вишиванці”  можуть слугувати такі слова, як “люба мати”, “кохана жінка”, “рідна країна”, – розмірковує фронтмен гурту «ДРУЖЕ МУЗИКО»  Максим Трубніков.

І везуть з собою музиканти з Одеси  на Львівщину не лише вишиванки, чудовий настрій і не просто колоритні співанки, а справжній патріотичний позитив, втілений  у співанках, мисленні і вчинках етно-драйв гурту з берегів Чорного Моря. “Будь з нами, будь  українцем!”, – щоденно і ненастанно закликають музиканти «ДРУЖЕ МУЗИКО» своїх співвітчизників. Пролунає це життєствердне гасло і зі сцени “Вишиванка-Фест”  30 червня. До речі, ця дата є знаковою у календарі українських патріотів, адже саме цього дня народився Роман Шухевич. І з цієї нагоди одеські музиканти обіцяють заспівати не лише власні пісні, а ще й  славнозвісну співанку “Машингвери”. Тож, нумо фестивалити разом – гайда на “Вишиванка-Фест”!