Дружба між хлопцем і дівчиною: чи існує вона?

Дружба між хлопцем і дівчиною

Дружба між хлопцем і дівчиноюБагато хто з нас часто задавав це питання самому собі й оточуючим.Справді,воно досить не просте,адже потребує складного психологічного розкладу,який не кожна людина зможе зробити. Звісно,будь-яка особистість має свою відповідь і власний погляд на дане питання.

Ось декілька цікавих:

  • Думаю, шо дружби між чоловіком і жінкою не існує. Як кажуть – це секс відкладений на потім))
  • Тут залежить,що людина вкладає для себе в поняття дружби. Приємне спілкування при відсутності фізичного потягу – це ще далеко не дружба. Друг пізнається в біді… І зазвичай люди спілкуються і думають, що вони так підходять в плані друга один одному але нічим не здатні пожертвувати заради іншого, придумуючи відговорки, що є сім’я, обов’язки, кохана людина…
  • Дружби не існує! А те,що існує – це прихована любов…Тому з часом ця ‘дружба’ або переросте у кохання або хтось почне розривати дистанцію дружби і вона розпадеться!..

Як бачимо, існують різні думки, що зовсім різняться між собою. Хтось вірить у неї між протилежними статтями, а хтось вважає це повним абсурдом.

А як ви вважаєте чи існує дружба між хлопцем і дівчиною?

[poll id=”4″]

Пояснити свій голос і думку можна в коментарях нижче.

P.S. Интернет проект Make-self.net посвящен декору, подаркам, интерьеру, мебели. Как сделать вещи своими руками те или иные вещи вам помогут узнать специальные мастер-классы.

Я Інна.Мені тільки 16 ))) Найзаповітніша мрія стати журналістом... Малюю,співаю,пишу вірші,а також вивчаю зарубіжну літературу і англійську мову)) Люблю відпочивати в українських горах та знайомитись з новими цікавими людьми...Надіюсь ми з вами подружимось)...