Модні зачіски і укладка для довгого волосся

Модні зачіски

Модні зачіскиДовге волосся у всі часи вважалося еталоном жіночої краси. Нині зачіски для довгого волосся знаходяться на піку популярності, вони створюють вишуканий, чуттєвий і дуже стильний жіночий образ. Сьогодні в моді класичні валіки, в’юнке волосся, великі локони, коси.

Головним трендом цього року є мода 70-х, саме в цю епоху були в моді довге волосся і укладка, таким чином, зачіски на довгому волоссі відбивають нові модні тенденції в рік ностальгії по романтиці і жіночності. Можна виділити декілька варіантів модних зачісок, які дуже актуальні цього року.

М’які спадаючі гламурні локони. У моді зараз не химерні сильно накручені і структуровані завитки, а м’які легкі локони, що надають образу чуттєвість, природність і невимушеність. Розпатлані безладні локони, м’які хвилі – провідний тренд нового модного сезону. Легка недбалість розкручених локонів, м’які хвилі на кінчиках волосся – саме так повинна виглядати модні кучері в 2015 році.

Чергування завитих і прямих пасм в довготривалій укладці для довгого волосся виглядає на рідкість стильно і образно. Градуйована стрижка в цій зачісці робить образ ультрасучасним і ефектним. Креативна пишнота – ще один напрям ультрамодного образу, якому властиво нестандартні текстури і великі об’єми: начісування, спіральні завитки та ін. Біль дізнатись про зачіски можна тут http://xvatit.com.ua/zachiski/.

Коси і плетіння в зачісці – популярний напрям в новому модному сезоні. Характерною особливістю такої зачіски є ефект легкої недбалості, розпатлана зачіска створює враження, що робилася в поспіху.

Класична зачіска – гладкий або розпатланий хвіст, зібраний у високій або низькій позиції, – всегда виглядає елегантно. Повсякденні зачіски – пучки і вузли. Цей вид зачіски створює експресивний і природний образ, який виглядає невимушено і чуттєво. За таким же принципом створюються святкові високі зачіски.

Якщо зачіска матиме недбалий вигляд, вона матиме усі підстави вважатися модною і бути в числі провідних модних тенденцій в 2015 році. Ця мода, швидше за все, прийшла на подіуми прямо з вулиці і закріпилася в новому сучасному тренді. При цьому основною особливістю зачісок в новому сезоні окрім їх природності і невимушеності являється практичність: на створення такого “шедевра” недбалості потрібна мінімальна кількість часу, що в сучасній динаміці життя дуже актуально.