“Досить російського непотребу на ТБ” – пікетування центрального офісу телекомпанії ICTV

Інтернет-журнал MOLODI.IN.UA вибачається за дезорієнтацію! Пікетування відбудеться!

24 листопада 2010 року о 13-00 відбудеться пікетування центрального офісу телекомпанії ICTV (вул.Паньківська, 11) з вимогою до керівництва каналу відмовитися від показу скандальновідомого російського фільму «Ми з майбутнього – 2», який був запланований на 27 листопада – День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій.

У понеділок, 22 листопада, після того, як інформація про заплановану акцію з’явилася в Інтернеті, у прес-службу ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» зателефонувала Юлія Бондаренко, голова відділу зі зв’язків із громадськістю телеканалу ICTV, і повідомила, що показ фільму вирішено перенести. Організатори заявляють, що це – чергова спроба маніпуляції, що також засвідчує непринциповість українських ЗМІ, їх намагання підлаштуватися до тимчасової кон’юнктури.

Повідомляємо, що попри заяву телеканалу ICTV акція, запланована на 24 листопада, відбудеться, адже організатори ставлять за мету не перенесення показу фільму, а його повну відміну.

Під час акції планується проведення перформансу, який символізуватиме очищення українського телебачення від російського пропагандистського непотребу.

Організатори пікетування вважають, що спроба допустити в ефір даний фільм, в якому під кутом зору іноземної пропаганди викривлюються сторінки української історії, в день загальнодержавної жалоби може бути розціненим лише як свідоме плюндрування національної пам’яті в угоду російському пропагандистському апарату.

Нагадаємо, що стрічка російського режисера А. Малюкова «Ми з майбутнього – 2» на початку 2010 року рішенням Міністерства культури і туризму була не рекомендована до показу на території України як така, що містить епізоди, в яких «простежується тенденція до розпалювання міжнаціональної ворожнечі та суб’єктивний погляд на історичні події».

Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ та громадськості відвідати захід.

Організатор: ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» (МНК)
Контактна інформація: 097-339-99-91 (Катерина);
Деталі про фільм:
http://www.telekritika.ua/column/2010-02-27/51364

 

 • Agnostos

  Я дивився перший фільм – нормуль, а чого так відразу пікетувати другу частину?
  Що там того не того?

 • Прочитав заголовок, аж нечувано зрадів – думав, протестують проти безлічі тупих серіалів. Аж ні:(
  Фільм хоча й не бачив, гадаю, що це лише більше цю саму ворожнечу і розпалить. Адже не можна сприймати ніяке художнє кіно всерйоз, воно завжди буде художнім! Однак не всі глядачі це розуміють, і це найприкріше:(

 • Читайте в деталях про фільм http://www.telekritika.ua/column/2010-02-27/51364

 • Володимир Урмак

  Дивився(точніше був присутній під час перегляду іншими) першу частину — гидота до нудоти, другу не ризикнув. І це звісно погано, що називають чистої води пропагандистські фільми чужої держави — художніми. Це неприбуткове л*но, вибачте, провалило касові збори. А росіяни з такої радості зняли другу частину.

 • Agnostos

  Вчора подивився другу частину щоб таки зрозуміти що там того не того – чесно сказати до половини мене вистачило. Друга частина і справді шо то де то…
  Ця частина розпалює ненависть хіба що у російської аудиторії до українців і то тієї частини яка думати головою не може, і забороняти її треба було б там а не тут. Тут це художнє держзамовлення подивляться до першої реклами і.
  А протести і т.д. – пусте діло.