“Досить російського непотребу на ТБ” – пікетування центрального офісу телекомпанії ICTV

Інтернет-журнал MOLODI.IN.UA вибачається за дезорієнтацію! Пікетування відбудеться!

24 листопада 2010 року о 13-00 відбудеться пікетування центрального офісу телекомпанії ICTV (вул.Паньківська, 11) з вимогою до керівництва каналу відмовитися від показу скандальновідомого російського фільму «Ми з майбутнього – 2», який був запланований на 27 листопада – День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій.

У понеділок, 22 листопада, після того, як інформація про заплановану акцію з’явилася в Інтернеті, у прес-службу ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» зателефонувала Юлія Бондаренко, голова відділу зі зв’язків із громадськістю телеканалу ICTV, і повідомила, що показ фільму вирішено перенести. Організатори заявляють, що це – чергова спроба маніпуляції, що також засвідчує непринциповість українських ЗМІ, їх намагання підлаштуватися до тимчасової кон’юнктури.

Повідомляємо, що попри заяву телеканалу ICTV акція, запланована на 24 листопада, відбудеться, адже організатори ставлять за мету не перенесення показу фільму, а його повну відміну.

Під час акції планується проведення перформансу, який символізуватиме очищення українського телебачення від російського пропагандистського непотребу.

Організатори пікетування вважають, що спроба допустити в ефір даний фільм, в якому під кутом зору іноземної пропаганди викривлюються сторінки української історії, в день загальнодержавної жалоби може бути розціненим лише як свідоме плюндрування національної пам’яті в угоду російському пропагандистському апарату.

Нагадаємо, що стрічка російського режисера А. Малюкова «Ми з майбутнього – 2» на початку 2010 року рішенням Міністерства культури і туризму була не рекомендована до показу на території України як така, що містить епізоди, в яких «простежується тенденція до розпалювання міжнаціональної ворожнечі та суб’єктивний погляд на історичні події».

Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ та громадськості відвідати захід.

Організатор: ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» (МНК)
Контактна інформація: 097-339-99-91 (Катерина);
Деталі про фільм:
http://www.telekritika.ua/column/2010-02-27/51364