Дуже дорогі комп’ютерні клавіатури

дорогі комп’ютерні клавіатури

дорогі комп’ютерні клавіатуриОдним із важливих компонентів у комп’ютері є клавіатура, яка виконує функцію введення інформації. Деякі виробники окрім моделей масового виробництва створили ексклюзивні, достатньо дорогі клавіатури.

Однією з найдорожчих клавіатур є клавіатура від компанії PFU Happy Hacking Keyboard HP Japan. Виробництво даної моделі розпочинається тільки після замовлення. На перший погляд вона є не дуже привабливою, але ціна говорить про її унікальність. Коштує така клавіатура 4 400 американських доларів. Після зборки, готову клавіатуру кілька разів обробляють спеціальним лаком та золотом.

клавіатура Executive Keyboard від компанії Maltron коштує 1100 доларів. Її унікальність полягає у тому, що вона знижає навантаження га кисті рук.

Також компанія Maltron виготовила ще одну ексклюзивну клавіатуру під назвою Dual Handed Ergonomic 3D від. Вона відрізняється від звичайних клавіатур тим, що виготовлена спеціально для полегшення роботи пальців. Клавіші клавіатури спеціально ввігнуті всередину. Коштує таке задоволення близько 750 доларів. Взагалі дивно коли клавіатура коштую дорожче аніж парфуми givenchy play чи інші біль цінні, здавалось би, речі.

Значно дорожчою є клавіатура від Stealth Computer під назвою 2000-IS-DT. Її ціна складає 2200 доларів. Унікальність цієї клавіатури, за словами виробників, у тому, що вона може працювати при складних кліматичних умовах (від -40? С до 90? С).