Вперед, до пригод!

Подорожі індія

Подорожі індіяПри плануванні сімейної подорожі завжди виникає маса розбіжностей. У кожного свої інтереси, бажання, можливості. Але існує декілька країн, які, на думку завзятих мандрівників, не залишають байдужим нікого.

Нове місто або країна – це завжди море вражень і спогадів, а якщо приємна компанія, то усе це подвоюється. Вибір напряму для подорожі завжди індивідуальний. Хтось їде за мудрістю на схід, інший – за пригодами на захід, а когось вабить морська гладінь своїми таємницями. Ящко ви хочете незабутніх вражень у себе “вдома”, радимо сайт http://smartlamp.ua/ де зібрані цікаві майстер-класи та події для кожного.

Що стосується подорожей, то є країни, які цікаво буде відвідати усім без виключення.

Єгипет – це криниця історії і захоплення досягненнями людства. Величні піраміди, сфінкси, храми фараонів просто зачаровують своєю розкішшю і величчю. У цій країні починаєш замислюватися про вічне. Атмосфера просякнута містикою і пригодами, кожна піщинка зберігає в собі історію, і мандрівник починає почувати себе її частиною.

За екзотикою варто їхати в Індію. Такої різноманітності і контрасту не знайти ні в одній країні. Дорогі готелі, розкішно одягнені люди, елітні авто з рядом конем, що йде, – усе це можна побачити в цій дивовижній країні. Різноманітність квітів, що ростуть всюди, їх аромати робить Індію нереально казковою.

Окремо варто сказати про індійські танці. Кожен рух танцівниці розповідає історію, передає почуття. А ось людям, які цікавляться релігійними напрямами просто рекомендується відвідати цю країну. Храми для богів гідні найвищих похвал! Захоплюють цікаві обряди і святкування днів народжень божеств. Для тих, хто хоч раз побував в Індії, ця подорож запам’ятає назавжди.

Якщо несподівано виникло бажання пізнати себе і зайнятися саморозвитком, тоді сміливо треба їхати в Тібет. Спокій і заспокоєння несе в собі кожен житель цієї країни. Розміреність життя і наслідування релігійних канонів – їх головний пріоритет. Туристи зможуть відвідати храми, і за бажанням пройти курс духовного очищення для досягнення душевної рівноваги.

Екзотики надивилися, пірамідами захопилися, знайшли згоду з самим собою. Тепер пора потурбуватися про культуру і такт. І саме краще для цього місце – Англія. Англійська витримка, тактовність і пунктуальність відомі у всьому світі (будь то чайна церемонія або ж ділова зустріч). Витримана, але в той же час велична архітектура, парки, грандіозний Тауерський міст, Біг Бен – усе це захоплює і вражає. У усій цій красі присутнья тонка англійська неповторність. Після цієї подорожі турист навчиться бути спокійним, стриманим навіть в самій розжареній обстановці, а головне – буде намагатися жити, неспішно і собі на втіху.

Подорож – це завжди нова сторінка книги життя, а мандрівник – її головний герой!