Моя стратегічна ідея. Допомога безхатченкам.

Допомога бездомним та тим у кого не склалося в житті

Розглядаючи питання, що я би хотіла змінити в нашому суспільстві або у світі в цілому, я одразу подумала про те, що ми бачимо кожен день та на що маємо вплив, але нічого не робимо з цим.  Це люди які позбавлені елементарних умов існування та які потребують нашої допомоги, це бездомні.

Щодня спускаючись у метро, або просто прогулюючи вулицею всі ми бачимо бездомних та немічних, які просять милостиню. Іноді я даю пару гривень, але реально розумію, що воно їм нічим не допоможе. Їм необхідна більш впливова та результативна допомога, яка буде в змозі змінити їх життя раз і на завжди.

Це має буду проект, який би мав зв’язки з багатьма сферами. Такими як – політика,правова захищеність, працевлаштування та соціальна допомога. Адже цю проблему необхідно розглядати з різних сторін.

Але спочатку повернемося до витоків цієї проблеми. По перше, бездомними стають люди які втратили власне житло через сімейні обставини, кредитні заборгованості або інші життєві ситуації, яких безліч. По друге, коли люди стикаються з такою ситуацією вони не знають куди звернутися про допомогу та що ж їм робити, адже всі розуміють, що наша держава не має коштів на забезпечення мало імущих та не в змозі всім допомогти. Та по трете, людям які втратили житло дуже важко вибратися з цієї прірви. Бо вони не мають житла, так як не мають на нього грошей, а грошей через те що не має роботи, а роботи, бо нема житла. І утворюється замкнуте коло з якого нереально вибратися самостійно. Хоча більшості таких людей потрібен легкий поштовх, щоб повернутися до нормального життя – з домом, сім’єю та роботою.

Отже щоб всього цього досягти необхідно:

1)    Створити центр допомоги бездомним та мало імущим

2)    Домовитися про працевлаштування з заводами, фермами, власними підприємствами та звісно з державою. Яка має  допомагати з працевлаштуванням, в основному на державні підприємства.

3)    Через важке життя на вулиці, більшість таких людей мають великі проблеми зі здоров’ям. Тому перед працевлаштуванням вони мають пройти медичний огляд та отримати необхідне лікування. Після цього ми будемо розуміти яку роботу людина може виконувати.

4)    Та звичайно вони отримають місце у гуртожитку. В якому вони будуть жити.

Всі ці умови вони отримають після підписання договір! В якому буде прописано все, що вони отримають та що матимуть робити. Тобто умови за яких вони отримають квиток в нормальне життя. Звісно будуть заборони та правила, які вони повинні виконувати. Такі як не пити, не курити, вести здоровий спосіб життя, не сперечатися та не встановлювати свої умови.

На першому етапі вони отримуватимуть невелику заробітну плату, але яка дозволить їм гідно існувати. Також вони будуть отримувати бонуси, які будуть нараховуватися за дотримання норм та правил, що підвищуватиме їх мотивацію.

Але перш за все всі ми розуміємо, що цим людям найбільш важливо мати просте та людське розуміння, та безпосередню участь в їх житті. Тому для реалізації цього проекту найголовніше мати навіть не гроші, котрі звичайно дуже потрібні, а найголовніше це створити коло однодумців здатних реалізувати цю найважчу, але таку потрібну для нашого суспільства проблему.

Шукаю однодумців, які допоможуть нашому суспільству підвищити життевий показник та зменшити рангову нерівність.