Домен: що це таке?

Домен

ДоменОбласть простору ієрархічних імен, яка централізовано адмініструється та обслуговується набором серверів має назву «домен». А вже доменим ім’ям назівають адресу мережного з’єднання, індифікуючу власника цієї адреси. Реєструючи домен ви заносите інформацію про нього та його адміністратора. Домен перевіряється на унікальність та реєструється на один рік.

Доменна система адресації закладена в будові адресів інтернету. Вона поділяється на 2 способи: чисельний (для використання комп’ютером) та символьний (для використання людьми).

Останній сегмент доменого імені вказує на принадлежність до певної країни: ua – Україна, ru – Росія та інші. Замість цього можуть бути використані інші позначення, більш популярні в Америці: edu – освітні організації, com – комерційні сайти, org – інші сайти. Адреси для людей часто складаються з назв організацій, імен чи слів, характеризуючих сайт та його напрямок роботи. IP-адреси ж складаються з набору цифр та читаються на відміну від попередніх з ліва на право.

P.S. Але найважливішим для сайта є роскрутка – ні домени, ні хостинг, ні навіть функціональність проекту. Просування сайту в інтернеті та пошукових системах є запорукою притоку нових клієнтів та ефективної роботи веб-сайту.