Домашня хімчистка: Як видалити плями з одягу?

Домашня хімчистка

Для видалення свіжих і застарілих плям, випускається маса засобів: аерозолі, у вигляді порошку, рідкі. Потрібно тільки знати, як ними користуватися. Приміром, багато плям легко віддаляються звичайним засобом для виведення плям, тому, зовсім не обов’язково звертатися по допомогу до хімічного препарату.

Варто пам’ятати і про те, що розчинники швидко випаровуються, тому ними користуватися потрібно тільки в провітрюваній кімнаті. А краще, на вулиці, і тільки в невеликій кількості. Не варто змішувати декілька видів розчинників.

Хімікат не повинен потрапляти на руки, предмети, ваше оточення, і ваш одяг. Ну, а якщо, все-таки, препарат пролився, то відразу ж витріть його серветкою, одяг потрібно зняти і провітрити, а руки помити в холодній воді, з милом. Руки, так само, потрібно мити і після роботи з розчинником. Намагайтеся уникати, використання хімікатів, які містять шкідливі для здоров’я пари. Взагалі, ящко фінанси дозволяють, краще з плямами розбереться хімчистка shtor.kiev.ua та професіонали.

Поради домашньої хімчистки:

– Фрукти. Пляма швидко виведеться сироваткою або кислим молоком. Потім сполоснути холодною водою.

– Ягоди. Не відкладайте чищення такої плями ні на хвилину. Розтягніть тканину і тонкою цівкою лийте на пляму окріп. Пляма тут же зникне. Так само,  зникне пляма і від чаю.

– Жирна пляма. Присипати сіллю. А потім струсити. Знову присипати. І так робити, поки пляма не зникне. А можна присипати тальком, накрити паперовою серветкою, та “проутюжити” теплою праскою. Тальк залиште годин на десять – дванадцять.

– Молоко. Відразу ж сполоснути холодною водою. Тільки не гарячою! Оскільки білок молока звариться.

– Мед. Випрати річ в холодній солоній воді, з додаванням нашатирного спирту.

– Помідор. Місце з плямою покладете на рівну поверхню, і потріть скибочкою зеленого, незрілого помідора. Можна тільки соком. А потім, треба виплати це місце охолодженою, теплою, кип’яченою водою. Обсушіть паперовим рушником, щоб пішла зайва рідина. Присипте тальком.

– Трава. Використайте рідкий “виводитель” органічних плям. Але, цей хімікат не підходить для ацетатної матерії. Для тканини льняної або бавовняно-паперової, підходить рідкий вибілювач.

– Цукор. Швидко виперіть місце з плямою в теплій воді, з додаванням соку одного лимона.