Створюємо домашній затишок з фітодизайном

фітодизайн

фітодизайнКожної зими ми проводимо дуже багато часу в приміщеннях. Тому приміщення повинно надихати на гарний відпочинок. Відчуття затишку і тепла можна створити за допомогою фітодизайну.

Коли надворі дощ або сніг і хуртовина, так приємно сидіти удома із філіжанкою чогось теплого і смачного. Атмосферу фітодизайну можна створити за допомогою кактусів. Це дуже поширений спосіб декорування оселі, тому що кактуси дуже невибагливі рослини. Причому різноманітних видів кактусів просто безліч, тому підібрати собі певний вид за смаком не буде складно. Взагалі фітодизайн і ремонт квартир фото яких можна знайти в інтернеті досить добре передають атмосферу затишку, що досягається за рахунок рослин.

Чорна орхідея або Такка – ще один спосіб прикрасити інтер’єр у стилі фітодизайну. Ця чорна квітка може створити атмосферу таємничості і романтики. Все що потрібно рослині – висока вологість повітря і вологий ґрунт.

Також прикрасити інтер’єр можна за допомогою екзотичного фрукту – ананасу. Таку рослину потрібно поставити у місце з хорошим освітленням, проте сховати від прямих сонячних променів. За умов доброго догляду, ця рослина може подарувати дуже смачні та їстівні плоди.