Як швидко отримати всі необхідні документи БТІ для квартири в Москві

документи БТІ

документи БТІДля оформлення всіх операцій, здійснюваних з нерухомістю, її господар повинен направити до відповідних органів, що займаються реєстрацією всіх видів угод з об’єктом нерухомості, довідку БТІ. БТІ – це бюро технічної інвентаризації. Інвентаризація може бути первинна, яка проводиться вперше і поточна інвентаризація, необхідна для встановлення змін характеристик об’єктів, що мають місце на певну дату. У кожному разі складаються документи БТІ. При первинній інвентаризації складається технічний паспорт.

Результатом проведення поточної інвентаризації є спеціальна довідка, що є обліково-технічний документ, що описує поточний технічний стан нерухомості. Раз на п’ять років проводиться планова інвентаризація нерухомості, при якій з’ясовується наявність змін в технічний стан об’єкта, що з’явилися за минулий період, тобто за минулі п’ять років і відображення цих змін в технічному паспорті об’єкта нерухомості.

Кожен власник об’єкту нерухомості може документи БТІ замовити, представивши зі свого боку документ, що засвідчує особу, документ про виділення земельної ділянки, дозвіл на ведення будівництва, проект на будову, план ділянки землі і заяву про видачу довідки БТІ. Підготовка всіх необхідних документів БТІ здійснюється на платній основі в терміни, передбачені відповідним законодавством, яке регламентує роботу БТІ. Ціна довідки, згідно з чинним законодавством, не може перевищувати 500 руб., А термін видачі довідки становить від трьох тижнів до одного місяця. Довідка дійсна один місяць з дня видачі. Документи БТІ отримати можна в територіальному БТІ, яке розташоване за адресою знаходження об’єкта, щодо якого проводилась інвентаризація.

Всі БТІ Москви, для зручності людей, розосереджені по всіх округах міста. В залежності від розмірів округу може бути одне або два БТІ. Дані про об’єкти нерухомості, розташованих в конкретному окрузі, реєструються в окружних БТІ. Вся інформація обробляється для подальшої передачі до Головного управління БТІ міста Москви. У самій Москві існує тринадцять окружних і сімдесят два обласних бюро технічної інвентаризації. Московські БТІ видають громадянам приблизно тридцять видів різних довідок. Найчастіше замовляється детальний поверховий план будинку, необхідний для того, щоб узгодити. Довідка про вартість нерухомості замовляється при оформленні угод купівлі / продажу, обміні або даруванні. Такі документи замовляються найбільш часто. Крім всього цього, довідка БТІ необхідна для виведення квартири з житлового фонду або її приватизації. Взагалі різні довідки та заяви необхідні достатньо часто наприклад  довідка про несудимість знадобиться якщо ви хочете виїхати закордон.

Бувають ситуації, в яких отримання документів БТІ необхідно здійснити дуже швидко, або людина, яка є власником нерухомості, не може займатися оформленням документів. В даному випадку найбільш доцільно звернутися в спеціалізовані сервісні організації, які допоможуть здійснити термінове оформлення документів БТІ. Представники подібних організацій допоможуть зібрати всі необхідні документи для оформлення довідки і подадуть їх у БТІ. Вони простежать за ходом оформлення документації і, в кінцевому підсумку, отримавши готові документи, передадуть їх замовнику. Крім цього, фахівці подібних організацій допоможуть істотно прискорити процес підготовки документів, а так же залагодити конфліктні ситуації, викликані несанкціонованими переплануваннями. За допомогою таких організацій можна документи БТІ оформити і отримати за три дні, а коштувати подібні послуги будуть від 6000руб.