Які документи треба підготувати для продажу житла

документи продажу житла

документи продажу житлаПродаж наявного майна – важкий і відповідальний крок, який вимагає підготовки у вигляді збору документів різного сорту. Багато людей продають свої квартири, щоб купити нові або з якихось інших особистих причин. Про усі необхідні документи, що вам знадобляться при підписанні договору, розказано нижче.

В першу чергу вам знадобиться цивільний паспорт, що чітко свідчить про вашу особу, оскільки всякий покупець раніше хоче переконатися в чесності продавця і достовірності інформації про нього. Труднощів тут немає зовсім ніяких.

Папери, які вказують, хто власник майна, також обов’язково потрібні. Слід надати зацікавленій особі документи про право власності, про реєстрацію нерухомості і інші. Покупець зажадає від вас копію фінансово-лицьового рахунку, тут вам також не можна відмовляти. За додатковими відомостями про усі тонкощі звертайтеся в юридичні компанії.

Якщо у вас є заборгованості по квартплаті або податкам, то постарайтеся вчасно їх погасити, щоб не втратити можливість продати квартиру. Оскільки друга особа хоче купити вашу житлову площу, слід пропонувати йому документи без претензій з юридичної точки зору. Тоді у вас з’являться шанси прийти до загального рішення і обговорити умови, які згодом влаштовуватимуть обох.

Само собою, бажання чоловіка/жінки зобов’язане впаховуватися. Можливо, він/вона відмовиться від такого заходу і договір обірветься. Переговоріть з близькими людьми до того, як щось кардинальне міняти в житті. Після цього усі члени (окрім неповнолітніх осіб) повинні письмово дозволити проводити угоду і готуватися до її прийняття. Будьте упевнені, фахівці з нерухомості вам допоможуть у будь-якій ситуації. Якщо вам хочется жити біля Києва, наприклад вас цікавить продаж квартир в Ірпені то в Linevich Group знайдуться відповідні варіанти.

Підготуйте довідки про своє здоров’я. У вас або у іншого члена вашої сім’ї не повинно бути серйозних захворювань, ви не повинні перебувати на обліку в психдиспансере або де б то не було. Як би вам це не здавалося безглуздо і безглуздо, письмове завірення украй потрібне, щоб покупець не відмовився мати з вами справи.

Трапляється і так, що несподівано в сім’ї помер родич. Або можлива ситуація, коли дружина і чоловік розірвали свій брак. Тоді запасіться додатковими папірцями, які свідчать про ці події, адже вони безпосередньо впливають на контракт купівлі-продажу.