Переваги укладення договорів з юридичними компаніями

укладення договорів

укладення договорівПослуги юридичних компаній мають величезний попит, особливо серед сучасних підприємств і організацій. Деякі запрошують на роботу юриста, проте це досить ризиковано, оскільки перевірити досвід і кваліфікацію нового працівника не так-то просто. А своєчасна юридична підтримка бізнесу, як правило, потрібна терміново.

Вигоди співпраці із спеціалізованою компанією очевидні. По-перше, слід зазначити організаційні переваги. У разі партнерства з юридичною фірмою, повністю унеможливлюється несвоєчасного надання допомоги, яка може бути пов’язана з хворобою свого юриста, відпусткою або доглядом за дитиною. По-друге, Ви будете позбавлені від необхідності організації робочого місця, придбання джерел правової інформації і оснащення оргтехнікою.

Також не можна обійти увагою факт спеціалізації юридичної компанії. Такі складні процеси, як захист інтересів клієнта перед державою і рішення інших серйозних проблем вимагають хороших і актуальних знань в різних галузях, включаючи аудит, оподаткування, процесуальні норми, корпоративне право і так далі. Одному фахівцеві освоєння такого об’єму інформації не під силу, в той час, як серйозні фірми здійснюють більшість послуг відповідно до досвіду, використовуючи напрацьовані зв’язки. Економічні переваги використання послуг юридичної фірми полягають в зменшенні бази оподаткування по податку на прибуток і ПДВ.

Оплата послуг здійснюється переважно у вигляді щомісячної абонентської плати або почасової оплати. Іноді має місце практика оплати по результату. При укладенні абонентського договору, замовник завжди може розраховувати на правову допомогу в питаннях переговорів з контрагентами, при складанні контрактів і листів, а також на постійне консультування. Для складання нормального договору краще звернутися до професіоналів http://spektor.ua/legal_individuals/yuriditcheskiy-analiz-dokumentov/ аби потім не виникло проблем с його винонанням.

Разовий договір найчастіше укладається при наданні таких послуг, як реєстрація учасників товариств з обмеженою відповідальністю, представлення інтересів в суді у конкретній справі і так далі. Почасова оплата поширюється на послуги, які не передбачені в договорі про абонентське обслуговування.

Усі умови співпраці мають бути обов’язково зафіксовані документально. Деякі вважають, що договір – це просто формальність, проте насправді в спірних ситуаціях це єдиний документ, що підтверджує відповідальність сторін.