Догляд за шкіряним взуттям в зимовий сезон

шкіряне взуття

Скоро настане пора діставати з полиць зимове взуття. Вам доведеться, ходити по білому сніжку, та і не тільки по ньому, а також по ожеледі. До того ж цей сніжок посипають хімічними реагентами, що звичайно не несе в собі позитивної дії для шкіряного взуття. А так хочеться, щоб взуття служило довго і зовні була, як новенька.

Після того, як ви витягували з полиці взуття, вам потрібно її обробити кремом і залишити на ніч, щоб крем встиг вбратися. Якщо на вулиці сніг упереміш з калюжами, окропіть шкіряне взуття водовідштовхувальним спрєєм.

Як тільки прийшли з вулиці, відразу очистите взуття від грязі, білих плям, це робиться за допомогою спеціальної щітки, або гумової гумки. Намокле взуття зовні протріть сухою ганчіркою або губкою. Якщо взуття промокло зсередини, використовуйте спеціальну сушку для взуття або скористайтеся старим, добрим методом – наштовхайте газет, паперу.

Взуття повинне сохнути при кімнатній температурі, не за яких обставин не ставте на батарею. Від такої кількості тепла шкіряне взуття лише зіпсується і втратить зовнішній вигляд. Ні, звичайно, якщо воно вам не подобається, то цілком можна так зробити. Доречі останнім часом досить популярним стало взуття фірми timberland – його можна знайти на сайті www.timberlands.org.ua.

Після того, як взуття просохло, знов нанесіть крем. Дайте йому вбратися і знову можна вирушати у справах.  Дотримуючись простих основ за відходом за взуття, можна продовжити термін придатності у поєднанні з приємним зовнішнім виглядом. Догляд за взуттям не займе багато часу, та зате яке щастя принесуть ці декілька хвилин.

По закінченню зимового сезону, не квапитеся швидко заштовхати взуття в коробку і закинуть на полку. Взуття так само слід очистить від бруду, просушить і тільки потім відправляти на літній сезон зберігання.