Догляд за нарощеними нігтями

нарощені нігті

нарощені нігтіНаші нігтики – це продовження шкіри. Безумовно, вони не так сильно схильні до агресивної дії довкілля, як, наприклад, шкіра рук. Проте, проблема здорових нігтів знайома практично будь-якій дівчині. На сьогодні нарощені нігтики можуть вирішити декілька проблем відразу. По-перше, це акуратний манікюр довгих нігтів, а, по-друге, манікюр не потребує щоденного догляду.

З нарощеним нігтями немає  стільки клопоту, як за справжніми. Проте якщо хочете мати красиві нарощені нігті упродовж 7-14 днів, то доведеться дотримуватися деяких правил.

Догляд за штучними нігтями слід розпочинати з першого дня після нарощування. Впродовж 24 годин після нарощування не можна відвідувати лазні і сауни, а також мити руки. Це пов’язано з тим, що нігті ще не зміцніли, і можуть відвалитися від різких перепадів температур.

Доглдя за нігтями:

– Обережність. Нігті не можна гризти і постукувати ними по столу. Справа в тому, що при механічній дії на ніготь, він може не витримати і репнути, а це загрожує позаплановим візитом в салон за корекцією. Окрім цього можна разом з штучним нігтем пошкодити і власний, а це дуже хворобливі відчуття.

– Використання рукавичок. Мити посуд, підлогу треба тільки в гумових рукавичках. Миючі засоби негативно позначаються не лише на нарощених нігтях, але і на шкірі рук.

– Корекція нігтів. У салоні корекцію штучних нігтів необхідно робити раз в 2-3 тижні. У домашніх же умовах для корекції нігтя не використовуйте пилки, кусачки і ножиці. Можна купити фрезер для манікюру але простіше сходити до салону краси.

– Засоби без ацетону. Ацетон впливає негативно на нарощені нігті. Саме тому при виборі побутової хімії, важливо вибирати товар без ацетону.