Для чого хлопцям дівчата?

Отдохнуть с друзьями в столице очень просто. Пивные бары Киева: обзоры, рекоммендации, отзывы.


Якось останнім часом ваш улюблений інтернет-журнал MOLODI став занадто офіційним. Щось дуже багато політики та інших проблем, котрі грузять нас щодня й звідусіль і без цього сайту. Треба виправлятись і я вирішив написати цю експериментальну статтю.

Прошу не чіплятись до слів і не виправляти “хлопці” на “чоловіки”, а “дівчата” на “жінки”. В данному випадку значення великого нема і ви мене так розумієте. Отже, для чого хлопцям дівчата? Мої міркування посилились після того, як інтернетом пролетіла новина про британський бестселлер: “Про що думає кожен хлопець, окрім сексу”. Всі сторінки цієї книжки чисті і студенти вже встигли скреативити, використовуючи її як записник.

До того ж мені вже достатньо набридли закиди типу: “Вам хлопцям тільки одне й потрібне.” Усі представники чоловічої статі різні і потреби в них теж різні, але трохи треба розібратись та постаратись згрупувати думки щодо цього питання. Трохи нижче перемішані факти, міфи, а також сурова реальність у притаманній мені несерйозній формі (я й серйозним буваю та вище пояснював, що не зараз).

Щоб готувала, прала і  прасувала.

Справді, багато хлопців скажуть, що дівчата для цього лише й потрібні, але рано чи пізно доведеться визначитись з єдиною кандидаткою, яка робитиме всі ці три речі найкраще від усіх попередніх претенденток. Дівчат дуже обурюють такі факти необхідності, то ж  у них не даремно є вислів: “Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок.” А й справді, якщо нічого не вмієш, то навчись смачно готувати і 100% мучачік твій!

Тільки про “ЦЕ” і думають!

Особливо не подобаються такі звинувачення хлопцям, хоча коли дівчина себе переконує в такій потрібності, то вже змінити щось важко. Справжні феміністки, а також здебільшого ті, котрі ніяк не знайдуть єдиного-судженого, обожнюють розповідати, що чоловікам крім сексу нічого не потрібно.

Хлопці, я йду на рекорд!

Бува й таке, що чолов’яга хоче похизуватись перед друзями кількістю жінок на своєму рахунку) Нікому достаменно невідомо, що в них там було, але кожен знайомий знає, що ця вже 25та! Теорія тісно перетинається з попередньо описаною в одній точці, як дві лінії, що утворюють прямий кут. Рано чи пізно приходить прозріння і розпочинається пошук тієї єдиної кандидатки.

Усі поженились, а я ще ні…

Конкретний діагноз і страждають цим переважно дівчата, але й серед хлопців трапляється. Кожній жінці буде неприємно почути, що вона не кохана і він їй просто голову забиває не зрозуміло для чого. Проте сам спокійний, бо ніби і сім’ю створив, і дерево планує посадити. Існують винятки, коли залетіли або в неї такий татусь багатий, на такій тачці їздить!

Вже й прийшов час закінчувати статтю та відкрити всім секрет, що насправді дівчата необхідні для того, щоб кожен хлопець почував себе потрібним героєм, котрий спроможний на все заради своєї коханої. За підтримки єдиної і неповторної гори перевернути буде дуже легким і приємним завданням! Любіть один одного щиро!

Продажа недвижимлсти в Чехии на сайте http://www.karlovy-vary.ru/ Дома, квартиры и цены – все на одном ресурсе.