Для чого дівчата користуються косметикою?

Римський філософ Платон писав: «Жінка без косметики, що їжа без солі!» І це прозвучало із уст філософа-ідеаліста багато століть тому. А що ми маємо зараз – у двадцять першому столітті? Чому косметика стала для нас незамінною – заради власного захоплення собою чи через непереборне бажання подобатися особам протилежної статті?

Звичайно, ще свого часу всім відома Клеопатра, шукаючи різні способи спокуси чоловіків, вдавалася до використання різних косметичних засобів, які робили її привабливою та бажаною. Сьогодні ж більшість дівчат користуються косметикою повсякденно для того, щоб мати гарний вигляд не лише поміж осіб протилежної статті. Для нас це стало звичкою, із якою неможливо розпрощатися. Мені самій неодноразово доводилось помічати за собою, що вихід у світ потребує часу до однієї години. І з цим стикається кожна дівчина, яка прагне мати чудовий вигляд. Круги під очима можна приховати за допомогою крему або ж пудри, неяскравий погляд можна змінити на глибокий, я б навіть наголосила – пристрасний за допомогою туші та тіней, невиразні бліді губи ми легко перетворюємо на яскраві, наповнені блиску. Спостерігаючи за своїми знайомими хлопцями, я одразу помітила, що зовнішній вигляд їхньої супутниці має аж надто велике значення для них. Та безумовно, що і користуватися косметикою також потрібно вміти, адже не всі відтінки можуть створювати той образ, до якого ми так старанно прагнемо. Та це вже наші дівочі секрети, які я зараз не відкриватиму.

З-поміж більшості дівчат користуватися косметикою – це не означає одразу ж подобатися хлопцям. На даний момент зовнішній вигляд вирішує чи не все, коли молода дівчина влаштовується на роботу чи вже працюючи, старанно виконує свою роботу. А до того часу ще навчаюсь в університеті, дівчина, яка справляє враження серед викладачів не лише розумної студентки, але і має свій власний стиль, вирізняється з-поміж інших своїм чарівним зовнішнім виглядом, одразу приверне увагу серед викладацького середовища. Тому стверджувати про те, що дівчата користуються косметикою заради бажання подобатися хлопцям- безглуздо. Власне задоволення від того, що ти чудово виглядаєш – не замінить жоден хлопець. Безумовно, це не означає, що ми не прагнемо вам подобатись, просто фактор загального захоплення з- поміж навколишнього середовища став для нас набагато важливішим! Що ж до бажання приваблювати хлопців, то це у нас ніколи не обмежується надмірною кількістю тонального крему на обличчі чи більш виразним поглядом, ніж завжди. У цьому є свої – набагато глибші секрети – це жести, погляди, слова.

Інколи ми самі не розуміємо, що вас найбільше приваблює, та, мабуть, кожному своє! Наш зовнішній вигляд відкритий для будь-кого! А ви нас повинні цінувати дійсно за ті якості, які зможе розгледіти не кожен!