DJ Andy Fletcher: 1/3 “Depeche Mode” в Одесі!

Хто такий Енді Флетчер, знають, мабуть, тільки затяті меломани та, звичайно, усі правовірні депешисти. Одна третя частина божественних “Depeche Mode”, людина, яка була у групі з самого початку, у найскрутніші години і у години слави. Той, що стоїть за пультом і, за байками, спить на концертах. Той, що мудро піддакує у ході інтерв’ю на ТБ. Той, що завжди у тіні Гаана та Гора. Але все ж таки, він у «DM» протягом 30 років, і якщо б він не був потрібен, його б у групі вже не було, чи не так?

DJ Andy Fletcher: 1/3 “Depeche Mode” в Одесі!

Ось така дивна, дивакувата і трохи сором’язлива постать 6.02.2011 приїхала зі своїм DJ-туром до Одеси. Відбувся концерт у великому клубі «П.» (рекламу не робитиму, а за афішами та фотографіями здогадатися можна); чекали Флетча з дев’ятої години, а з’явився він десь о-пів на одинадцяту. До цього публіку розігрівав київський ді-джей Ігор Панасенко – лунали гарні ремікси на «депешів» та не тільки. Варто зазначити, що багато людей приїхало послухати саме музику гурту, а не побачити Енді наживо. Я ж розсудила так: реміксів і так багато, а Флетч один єдиний. Тому насолоджувалася усіма запропонованими композиціями і тим, як Енді поводився, а виглядало це дуже кумедно: і ось вже ти один на сцені, уся увага тобі, а не дупці Дейва та пісням Мартіна, роби що хочеш – а Енді пострибає, поспілкується з публікою, а потім футболку на голову натягне і дивиться, як Кєнні з «Саус Парку». Кажу ж вам: сором’язливий, як юна монашка. Хоча палив як нормальний мірянин, що спонукало багатьох дівчаток самісінько так затягуватись і випускати дим, а потім дивитись на Енді: ну що, бачиш, як ми схожі? Виглядало трохи дивно.

DJ Andy Fletcher: 1/3 “Depeche Mode” в Одесі!

Грав, танцював та влаштовував акти сорому наш DJ Fletch трохи більш, ніж дві години, а потім його команда пообіцяла автографи усім бажаючим, і навіть показала, де, але охорона «П.» (казала ж, без реклами) з традиційним «Сказано: не пущать, а то зараз зуби виб’ю!» до автографів людей не пустила, за що їм… Ну, ви розумієте.

DJ Andy Fletcher: 1/3 “Depeche Mode” в Одесі!DJ Andy Fletcher: 1/3 “Depeche Mode” в Одесі!
Рекомендуем вам форум Киева. Лучший форум столицы Украины!

Але на поганій ноті закінчувати не хочу. Дякую Енді за те, що приїхав, відпрацював та повеселив нас, за те, що кожен з присутніх відчував щось своє: і сімнадцятирічна дівчинка, що відтанцьовувала під мікс на нову модну композицію, і п’ятдесятирічна жінка, що майже плакала під «Little Fifteen».

 

Дуже люблю англійський та український футбол, вивчаю іноземні мови, слухаю різноманітну музику, обожнюю подорожі та спілкування.
 • Даша Холоділіна

  Дякую, Ігоре! Було дуже приємно прочитати відгук. І дякую за інфо – особисто для мене це дуже актуально. Люблю я депешів, дуже люблю.

 • Даша, дякую за такий звіт! Я й не очікував, що ти щось напишеш, а тут ще й з фотографіями.

 • Даша Холоділіна

  Тарасе, ось бачиш, як – і написала, і випадково представників музичної індустріі на нас вивела (я про Ігора зараз)).
  Круто було. Заздрю, що ти на батьківщині ДМ живеш))

 • Даша, добрый день. Хотел бы попросить сделать копипаст на сайт Depeche Mode Украина в раздел Новости. Если не будете возражать.

 • Думаю, що Даша не буде проти) Тільки бажано вказати автора та посилання на MOLODI.IN.UA

 • Даша Холоділіна

  Звичайно, тільки за! Але пан босс правий: обов*язково вкажіть ресурс!

 • І я вам дякую!

 • Анатолий Шалаев

  Молодец Игорь! Отыграть с самим Флетчем…Круто!

 • Артем

  Эгэгэгээээй!!!
  Флетч – это просто волшебник, который дал мне заряд энергиии аж до сегоднешнего дня… Вы представляете, как только я вспоминаю этот вечер, так на лице появляется улыбка и меня бросает в дрож… Вот такой я фанат любименьких Депешей… Даже странно… А Энди, это просто “М-м-м-м-м-м”!!!
  Но есть и и чем грустить… Ведь афтограф я так и не взял…
  Но в целом ВСЕМ СПАСИБО!!!!!! Я обожаю всех вас, ценитилей депешистского взгляда на мир!

 • Даша Холоділіна

  Как приятно читать такие комменты!