DJ Andy Fletcher: 1/3 “Depeche Mode” в Одесі!

Хто такий Енді Флетчер, знають, мабуть, тільки затяті меломани та, звичайно, усі правовірні депешисти. Одна третя частина божественних “Depeche Mode”, людина, яка була у групі з самого початку, у найскрутніші години і у години слави. Той, що стоїть за пультом і, за байками, спить на концертах. Той, що мудро піддакує у ході інтерв’ю на ТБ. Той, що завжди у тіні Гаана та Гора. Але все ж таки, він у «DM» протягом 30 років, і якщо б він не був потрібен, його б у групі вже не було, чи не так?

Ось така дивна, дивакувата і трохи сором’язлива постать 6.02.2011 приїхала зі своїм DJ-туром до Одеси. Відбувся концерт у великому клубі «П.» (рекламу не робитиму, а за афішами та фотографіями здогадатися можна); чекали Флетча з дев’ятої години, а з’явився він десь о-пів на одинадцяту. До цього публіку розігрівав київський ді-джей Ігор Панасенко – лунали гарні ремікси на «депешів» та не тільки. Варто зазначити, що багато людей приїхало послухати саме музику гурту, а не побачити Енді наживо. Я ж розсудила так: реміксів і так багато, а Флетч один єдиний. Тому насолоджувалася усіма запропонованими композиціями і тим, як Енді поводився, а виглядало це дуже кумедно: і ось вже ти один на сцені, уся увага тобі, а не дупці Дейва та пісням Мартіна, роби що хочеш – а Енді пострибає, поспілкується з публікою, а потім футболку на голову натягне і дивиться, як Кєнні з «Саус Парку». Кажу ж вам: сором’язливий, як юна монашка. Хоча палив як нормальний мірянин, що спонукало багатьох дівчаток самісінько так затягуватись і випускати дим, а потім дивитись на Енді: ну що, бачиш, як ми схожі? Виглядало трохи дивно.

Грав, танцював та влаштовував акти сорому наш DJ Fletch трохи більш, ніж дві години, а потім його команда пообіцяла автографи усім бажаючим, і навіть показала, де, але охорона «П.» (казала ж, без реклами) з традиційним «Сказано: не пущать, а то зараз зуби виб’ю!» до автографів людей не пустила, за що їм… Ну, ви розумієте.


Рекомендуем вам форум Киева. Лучший форум столицы Украины!

Але на поганій ноті закінчувати не хочу. Дякую Енді за те, що приїхав, відпрацював та повеселив нас, за те, що кожен з присутніх відчував щось своє: і сімнадцятирічна дівчинка, що відтанцьовувала під мікс на нову модну композицію, і п’ятдесятирічна жінка, що майже плакала під «Little Fifteen».

 

Дуже люблю англійський та український футбол, вивчаю іноземні мови, слухаю різноманітну музику, обожнюю подорожі та спілкування.
 • Даша Холоділіна

  Дякую, Ігоре! Було дуже приємно прочитати відгук. І дякую за інфо – особисто для мене це дуже актуально. Люблю я депешів, дуже люблю.

 • Даша, дякую за такий звіт! Я й не очікував, що ти щось напишеш, а тут ще й з фотографіями.

 • Даша Холоділіна

  Тарасе, ось бачиш, як – і написала, і випадково представників музичної індустріі на нас вивела (я про Ігора зараз)).
  Круто було. Заздрю, що ти на батьківщині ДМ живеш))

 • Даша, добрый день. Хотел бы попросить сделать копипаст на сайт Depeche Mode Украина в раздел Новости. Если не будете возражать.

 • Думаю, що Даша не буде проти) Тільки бажано вказати автора та посилання на MOLODI.IN.UA

 • Даша Холоділіна

  Звичайно, тільки за! Але пан босс правий: обов*язково вкажіть ресурс!

 • І я вам дякую!

 • Анатолий Шалаев

  Молодец Игорь! Отыграть с самим Флетчем…Круто!

 • Артем

  Эгэгэгээээй!!!
  Флетч – это просто волшебник, который дал мне заряд энергиии аж до сегоднешнего дня… Вы представляете, как только я вспоминаю этот вечер, так на лице появляется улыбка и меня бросает в дрож… Вот такой я фанат любименьких Депешей… Даже странно… А Энди, это просто “М-м-м-м-м-м”!!!
  Но есть и и чем грустить… Ведь афтограф я так и не взял…
  Но в целом ВСЕМ СПАСИБО!!!!!! Я обожаю всех вас, ценитилей депешистского взгляда на мир!

 • Даша Холоділіна

  Как приятно читать такие комменты!