Канадська десятирічна дівчина відкрила нову зірку

нова зірка

нова зіркаДесятирічна мешканка Канади, Кетрін Грей стала наймолодшою людиною у світі, яка змогла відкрити нову зірку. Та це відкриття дівчина зробила цілком випадково. Вона розглядала знімки з обсерваторії над якими працював її батько – астроном-аматор. Дівчинка помітила невідому зірку і запитала у свого батька чи наднова ця зірка. Її батько повідомив про відкриття своєї доньки Королівському астрономічному суспільству Канади, яке згодом підтвердило той факт, що відкрита зірка є надновою.

Нова зірка отримала назву Supernova 2010lt. Вона знаходиться на відстані 240 мільйонів світових років від нашої планети, у галактиці UGC 3378.

Представниця RASC Дебора Томпсон наголосила, що це неймовірно, коли така маленька дівчинка змогла зробити таке важливе відкриття. У газеті Canada’s Star було опубліковане інтерв’ю Кетрін, в якому дівчинка зізналась, що дуже щаслива, бо саме вона помітила цю нову зірку. Також вона додала, що їй дуже подобається астрономія.

P.S. Познакомиться в интернете сейчас очень просто и, возможно, даже модно. Знакомства в Донецке в том числе и с иностранцами вы можете найти на нашем тематическом портале города Донецка.