Дієта на зеленій каві

зелена кава

зелена каваДієта на зеленій каві – стає однією з самих популярних дієт у світі без будь-яких жорстоких обмежень. Дієтологи твердять, що цей продукт прискорює метаболізм і цим же спалює жирові відкладення. А тепер давайте детальніше поговоримо як можна схуднути за допомогою зеленої кави.

Ви повинні розуміти, що зелена кава допоможе вам значно скинути вагу, тільки тоді, коли ви будете збалансовано  живитися і плюс до усього робити фізичні навантаження. Сама по собі вона робить досить непоганий ефект. Але не варто чекати позитивних результатів, якщо ви і далі продовжуєте споживати шкідливу, висококалорійну їжу. Тому дотримуйтеся збалансованої дієти.

Зелену каву слід пити тільки свіжомеленою і замість чаю або чорної кави. Не купуйте зелену каву з різними добавками, наприклад, цукру, вершків або молока. До неї бажано додати одну чайну ложку меду або скибочку лимона. Також может бути зелена кава з корицею. Обов’язково крім кави ви  повинні пити чисту воду мінімум 1.5 л. Ця дієта вимагає періодичності.

Ви п’єте зелену каву впродовж 1-2 місяця і при цьому живитеся здоровою їжею. Далі ще 1 тиждень п’ємо для профілактики, щоб не допустити повернення ваги. Ось такий ось простий але дуже ефективний спосіб.