Діагностика статі малюка

Діагностика статі малюка

Діагностика статі малюкаУльтразвукове дослідження, зазвичай проводиться не з метою визначення статі малюка, а для контролю над розвитком плоду. Але дізнатися, хлопчик у вас буде або дівчинка, – це завжди приємно і несподівано. Зазвичай УЗД призначається в певні терміни вагітності. Перше дослідження проводиться на дванадцятому або тринадцятому тижні виношування плоду. Мета першого дослідження – виключення порушень в розвитку плоду.

Друге дослідження лікарі призначають в період з двадцять третьою по двадцять п’ятий тиждень вагітності. Саме у цьому час лікар може проглянути усі органи маленького чоловічка і, знову ж таки, унеможливити які-небудь ускладнення. Востаннє безпосередньо перед народженням малюка дослідження призначається при доношеній вагітності.

Його завдання – визначення маси плоду, складу вод і стану плаценти. Наскільки точне буде УЗД залежить безпосередньо від терміну вагітності. Виходить, що найбільш точна відповідь на питання про поле малюка ви можете дізнатися якраз при проведенні другого обстеження, приблизно на двадцять третьому тижню виношування плоду. Більше того, досвідчений лікар навіть зможе визначити стать малюків при багатоплідній вагітності.

Вже в цей час він здатний відрізняти риси обличчя малюків і відповісти на питання: близнюки це (зовнішність нічим не відрізняється) або двійнята (схожі деякими рисами обличчя)? До речі, проведення визначення статі малюка в період з тридцять сьомого тижня вагітності скрутно.

Плід вже занадто великий і мало рухається усередині материнської утроби, що утрудняє для лікаря визначення статі. В цілому, ультразвукове дослідження можна назвати надійним способом визначення статі малюка. Помилка може статися лише у тому випадку, якщо з якихось причин лікареві складно детально розглянути будову статевих органів у дитини.

Багато жінок вважають, що є і способи “немедичного” визначення, хлопчик або дівчинка очікується у мами і папи. Наприклад, вважається, що стать можна визначити, простеживши генетичні особливості народження дітей в сім’ях чоловіка і жінки. Прийнято вважати, що якщо в сім’ї народжується, наприклад, більше хлопчиків, то і народиться з більшою вірогідністю хлопчик. Якщо в сім’ї, особливо у мами, бабусі або прабабусі народжувалися двійнята, то і зараз можна чекати багатоплідної вагітності! А якщо у молодої мами животик злегка гострий, то напевно в нім знаходиться дитина чоловічої статі. Але, як ви розумієте, усі ці ознаки – лише з розряду народних оповідань.

P.S. Диагностика – важный и самый эта начала любого лечения. Доктор должен точно знать ваш диагноз. Качественная диагностика мрт (магнитно-резонансная томография) проводится в специальных медицинских центах с хорошим оборудованием.