Депозит: що це таке?

Депозит

ДепозитГрошові кошти, які ви передаєте до банку за певних умов та з поверненням у визначений термін, називають депозитом. Існує банківський депозит, тобто коли гроші вкладаються безпосередньо до банку, та грошові внески в інші установи. Не залежно від цього депозити бувають строкові (вклади з яких отрумують тільки після закінчення терміну, зазвичай це 1-3, 3-9 та більше місяців) та «до запитання» (кошти з яких вкладник може забрати в будь яку мить). Серед депозитів є й такі, які дозволяють довкладання грошей.

З коштів покладених до банку видаються кредити іншим особам, а вкладник потім отримує винагороду у вигляді відсотків за можливість користуватися грошима. Забираючи депозит достроково ви втрачаєте право на отримання по ньому відсотків. В принципі для більшості населення не потрібні бизнес книги щоби зрозуміти всі тонкості цього процессу адже вони і так все знають.

Перед тим, як зробити свій вклад, дізнайтесь про розмір рефінансування, якщо він є меншим від проценту заявленого банком, то вам буде потрібно виплатити податок з різниці у розмірі 35%, що зменшує ваш реальний дохід.