День вчителя

День вчителя

День вчителяУ першу неділю жовтня традиційно в Україні відзначають День вчителя. Атмосфера цього свята пронизує кожен куточок школи. Усмішка не сходить з обличь вчителів. В цей день учні вітають своїх улюблених вчителів з професійним святом.

Вони бажають міцного здоров’я, наснаги, професійних успіхів, вибачаються за свою поведінку, не шанобливе ставлення адже всі розуміють яку важливу роль у нашому житті відіграють вчителі. Вони навчають дітей того, що знають самі, передають багатий життєвий досвід.

Це люди, які проживають з нами кожну хвилину життя: вони радіють нашим перемогам і важко переживають наші невдачі. Вчителі стають нашими друзями, порадниками, одним словом найближчими людьми. Дійсно, важко уявити наше життя без вчителів. Але ми не задумуємось на скільки це важка праця-когось навчити, донести ці знання.

Зараз, діти не дуже хочуть вчитися і вчителі на це не ображаються, адже вважають нас дорослими, розумними людьми, які здатні самі приймати рішення. Вони вислуховують наші нісенітниці, ніколи не відмовлять у допомозі. Вчителі-це люди яких ми будемо пам’ятати до кінця життя і саме стільки будемо вдячні їм за наші знання.