Кияни відмітили Міжнародний день захисту тварин

В суботу, 5 жовтня, в столичному парку ім. Т.Шевченко відбулася благодійна акція “Щаслива лапа”. Захід організований Благодійним фондом “Happy Paw” на честь Міжнародного дня захисту тварин.

Як повідомив один з організаторів: “Проводячи такі акції, ми хочемо привернути увагу людей до проблеми бездомних собак. Адже тільки в Києві їх близько 14 000. Але ми показуємо і те, що допомагати легко і приємно. Що допомогти може кожен”!

На акцію приїхали 7 бездомних цуценят з притулку, щоб особисто познайомиться з гостями акції і переконати їх в тому, що безпородні собаки нічим не гірші за породистих, а у багатьох випадках навіть краще – більш віддані і здоровіші. Це ж підтверджували фотографії, розставлені уздовж алей парку, і дорослі чотирилапі жителі притулків.

“Я хочу, щоб кожна собачка знайшла собі будинок. Вони усі хороші і можуть бути справжніми друзями. З ними цікаво жити”. – говорить 6-річний хлопчик, що прийшов з мамою на свято.

Підтримали хвостатих і загадали їх найзаповітніше бажання зірки естради і відомих осіб : Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні  Іван Почух з дружиною Мартиной, актор-виконавець головної ролі у фільмах “Все включено” і “Все включено 2” Михайло Беспалов, учасниці групи “Real O” Регина Тодоренко і  Аліна Астровская, учасник групи “ДіО.фільми” Вадим Олейник, співаки Денис Любимов і Сергій Костецкий, фотограф Віталій Горбатюк. Вони одночасно підписали і запустили в небо повітряні кульки із заповітним словом “Прихисти”!

“Ми вже узяли собі собаку з притулку “Happy Paw”. Тепер вона живе у нас удома. І минулий наш собака був з притулку”. – закликає наслідувати приклад його сім’ї Посол Чехії в Україні Іван Почух.

У рамках сімейного свята “Щаслива лапа” відбувся благодійний концерт, участь в якому взяли молодіжні групи “8-й день” і “Flirt”. Для гостей проводилися безкоштовні творчі майстер-класи по декупажу, розписи пастеллю, орігамі і аплікації, а молодь могла спробувати свої сили в слеклайні і кікер-кікері. Також для усіх бажаючих свої послуги безкоштовно надавали  художник-карикатурист, фахівці з боді-арту і розпису хною. А кожен власник домашньої тварини міг поспілкуватися з кінологом і ветеринаром.

“Спілкування з собаками дає неймовірний заряд енергії і позитиву. Повірте, це неймовірне задоволення, допомагати братам меншим! Я вже давно їжджу в притулки, купую їм різний провіант, збираю по друзях старі непотрібні речі. Тому що, хто, якщо не ми”? – ділиться досвідом 21-річна студентка-волонтер Фонду.

*                             *                           *

Благодійний Фонд “Happy Paw”, під опікою якого знаходиться більше 500 собак в 17 притулках Києва і Київської області, об’єднує зусилля усіх небайдужих і соціально відповідальних людей для поліпшення положення бездомних собак. Цим унікальним заходом Фонд продовжує традицію проведення публічних акцій по привертанню уваги до однієї з найгостріших соціальних проблем – проблеми бездомних собак, а також формування гуманного відношення до них.

Фонд "Happy Paw" був створений в червні 2012 року з метою гуманного рішення проблеми бездомних собак в Україні. Сьогодні Фонд активно функціонує в Києві і Київській області, в перспективі - робота по всій країні. Під нашою опікою знаходиться 17 притулків, в яких мешкає більше 500 бездомних собак.