Музей літератури запрошує на святкування Дня Соборності

святкування Дня Соборності

23 січня 2016 року о 13:00 у Національному музеї літератури України відбудеться літературно-мистецький акція до Дня Соборності України «Народ мій є! Народ мій завжди буде!».

Участь у вечорі візьмуть барди та учасники війни на сході України, а також громадські діячі, які були учасниками живого ланцюга 22 січня 1990 року. Своїми спогадами ділитиметься один із ініціаторів створення живого ланцюга Львів–Київ у День Соборності України (22 січня 1990) громадський діяч, дисидент – Богдан Горинь.

Зі справжньою фронтовою поезією виступить – поет та учасник російсько-української війни на сході України Сергій Пантюк. Поетичне слово буде і від поетеси та волонтера – Злати-Зоряна Паламарчук.

Авторськими піснями та розповідями з війни ділитимуться – бард Юрій Гусарук та актор Дмитро Лінартович (головний герой фільму «ТойХтоПройшовКрізюВогоню»).

Також виступатимуть співак та композитор – Юрій Старчевод та співачка – Іванна Попович.

Захід відбудеться у рамках благодійного проекту «На цій землі нас не здолать!» на виставці «Ні, наші музи не мовчать!», на якій представлено творчість воїнів та волонтерів російсько-української війни на сході України.

Акція відбудеться у рамках благодійного проекту «На цій землі нас не здолать!» на виставці «Ні, наші музи не мовчать!», на якій представлено творчість воїнів та волонтерів АТО.

Партнери заходу – ГО «Мегамарш». Київське міське відділення Всеукраїнського жіночого товариства ім. О. Теліги

Адреса: вул. Б. Хмельницького, 11
Для довідки: (097) 17-445-17