Фонд «Happy Paw» готується провести унікальну подію – День Собак «Щаслива лапа»!

День Собак «Щаслива лапа»!

Втретє благодійний фонд «Happy Paw» готується провести унікальну подію – День Собак «Щаслива лапа»! У травні свято довелося перенести у зв‘язку з поганими погодними умовами, проте цього разу, 21 червня, з 11 до 19 сонцю бути! Місце залишилося незмінним – парк імені Тараса Шевченка.

День Собак «Щаслива лапа»!

Свято об‘єднає всіх небайдужих до проблем безпритульних собак і тих, хто просто любить наших чотирилапих друзів. Організатори приготували величезну кількість приємних сюрпризів для кожного відвідувача заходу.

Гості зможуть насолодитися виступом популярних музичних гуртів (Vivienne Mort, SWEETLO і багатьох інших класних бендів), дізнатися багато корисного під час творчих майстер-класів, відвідати які буде цікаво і дорослим і дітям. На гостей чекає приємне знайомство з маленькими підопічними благодійного фонду «Happy Paw» – відвідувачі зможуть погратися з цуценятами з притулків і знайти серед них вірних друзів.

Вільний простір PAUSE підготував для гостей феєричні ігри та конкурси. Кожен матиме змогу взяти участь у благодійній лотереї та вікторині, спробувати щастя і виграти чудовий подарунок від BlankNOTE. Увесь день «Намет допомоги» прийматиме їжу і речі для безпритульних собак. Також гості зможуть пожертвувати гроші на користь тварин, які мешкають у притулках.

Під час заходу в парку відкриється благодійний ярмарок їжі, книг і хенд-мейду. Уся виручка від проданих сувенірів піде на допомогу притулкам: собаки отримають їжу та нове житло.

Вхід на свято – абсолютно безкоштовний! Початок об 11.00.

Програма заходу :

  • 11.00 – відкриття благодійного ярмарку і розважального простору
  • 12.00 – урочисте відкриття Дня Собак «Щаслива лапа»
  • 12.30-17.00 – благодійний концерт за участю популярних гуртів

Благодійний фонд «Happy Paw» запрошує усіх друзів приєднається до свята і провести цей щасливий день разом!

Контакти