Декоративне оздоблення – рішення для будь-яких приміщень

Декоративне оздоблення

Декоративне оздобленняЧас, коли всюди застосовувалися шаблонні рішення для оформлення інтер’єру, минув. Тому виникла необхідність внести ясність у питання, де можна застосовувати декоративні матеріали, а де ні. Відповідь на це питання – простий: можна скрізь, тобто в гостінних, спальнях, дитячих, коридорах, кухнях, у ванних кімнатах, на лоджіях. Необхідно тільки мати на увазі, що є специфіка застосування конкретних матеріалів, тобто десь можна застосовувати певний матеріал, а десь треба застосовувати інший.

Почнемо з гостинних – можна застосовувати будь-які матеріали мінеральні або акрилові: фактурна штукатурка, декоративна фарбування, венеціанська штукатурка. Причому будь-який з цих покриттів можна застосувати в палацовому стилі або ж у приміщенні економ-класу. Наприклад, венеціанська штукатурка може бути зроблена з високим ступенем блиску, з великою глибиною малюнка, а може бути зроблена прекрасно вписується в сучасний інтер’єр.

Спальні – декоративні матеріали у більшості своїй мають високу паропроникність, тому підходять для цих приміщень, а вапняні матеріали навіть надзвичайно корисні, оскільки мають антігрібковиміі властивостями. Є навіть спеціальна італійська венеціанська штукатурка, яка не вимагає покриття воском.

Дитячі кімнати вимагають підвищеної зносостійкості, якщо діти схильні малювати на стінах, то краще застосовувати фактурні штукатурки або декоративні фарби. І необхідно пам’ятати, що дітей не можна постачати фломастерами на основі спирту. Але якщо діти вийшли з подібного творчого стану, то можна застосовувати навіть венеціанські штукатурки, наприклад, зобразивши на стінах з тієї ж венеціанки дельфінів, метеликів і т.д. Доречі якщо вам потрібні меблі можете пошукайти в пошуку запит детская кроватка і знайдете достатню кількість магазинів.

Кухні, тут дуже успішно застосовуються фактурні штукатурки, декоративні фарби.

Коридори – все теж саме і навіть венеціанські штукатурки. Тільки в цьому випадку бажана спеціальна техніка нанесення венеціанської штукатурки з подальшим нанесенням воску.

Ванні кімнати – деякі люди вважають, що тут не можна застосовувати декоративні матеріали, марно. Звичайно, там, де ллється вода, наприклад з душу, однозначно тільки водостійкі матеріали, наприклад керамічна плитка. Але на інших стінах успішно застосовуються будь-які мінеральні матеріали і також вологостійкі акрилові. Тільки треба пам’ятати, що при підготовки поверхні під декоративні покриття треба використовувати вологостійкі штукатурки і шпаклівки.

Лоджії – тут нюанс такий: всі матеріали повинні бути морозостійкими.