Дейл Карнегі

Дейл Карнегі

Дейл КарнегіПсихологія людини багато століть не давала спокою кращим вченим світу. Свідомість і внутрішнє “я” безперервно були найважливішою загадкою людський сутності. Дослідники зробили крок далеко вперед в подібному складному справі, але основна частка досі залишилася не пізнаною.

Ми щодня стикаємося з нуждою важливих рішень. Результат таких висновків, в основному, діє на рівень нашого життя. Щоб усвідомити власні промахи і спробувати працювати над цим, зовсім не треба заповнювати складні психологічні тести.

Видатний інвестор Джордж Сорос відомий своєю ідеєю відкритого народу, в якій серйозна ставка робиться на індивідуалізм, інтелект і шанс будь-якої людини особисто приймати рішення, грунтуючись лише тільки на власне критичне судження. У цій спільноті маніпуляція людським розумом для реалізації конкретних результатів (благ) окремими можновладцями, повністю виключається.

Джордж Сорос вважає, що як раз управління знаннями допомогло йому опинитися на вершині світового фінансового ринку.

Серед тисяч психологічних теорій, невелика частина залишається підтвердженої практикою. Дейл Карнегі – засновник теорії неконфліктного діалогу, один з небагатьох, кому випало реалізувати наукові напрацювання психологів поч. ХХ століття на практиці.

Сьогодні, накопичивши великий багаж знань в цій області, людство як і раніше знаходить щось нове. Як, наприклад, емоції залежить від кольору. Так звана психологія кольору об’єднує певний колір з якоюсь емоцією, яка виникає під час його спостереження.

До сучасних психо досягненням теж можна віднести психологію ревності. Науково підтверджено, що психологія ревнощів набагато важче і рзносторонее, ніж вважалося раніше. Причому її вплив на розум і внутрішнє “я” раніше було недооцінене.

Розмірковуючи про природу людських зв’язків, нинішня психологія зробила довгий крок углиб до їх гармонізації. Адже такий особистий момент, як розставання з подругою, може бути безболісним, коли до нього підійти відповідно. Перед тим, як розлучитися з дівчиною, потрібно підготуватися емоційно і психологічно, а для цього будуть потрібні зануритися в замітки та есе, написані видатними психологами наших днів.

P.S. Весілля – одна з найважливіших подій у житті людини яку хочеться запам’ятати надовго. Відеооператор на весілля та фотограф поможуть зняти весь процесс на відео і насолоджуватися ним потім у майбутньому.