Деградація сучасної молоді

Деградація сучасної молод

Молодь – підростаюче покоління, яке, здається, повинно бути надією та опорою для більш старших та людей похилого віку. Але ж чи так це насправді?

Світовий та технічний прогрес, я вважаю, дуже щільно пов’язаний із вихованням дітей батьками. Бабусі, дідусі, матері та тата вирішили, що якщо їхній улюблений промінчик сонця, тобто син чи дочка, навчився користуватися всілякими новітніми гаджетами, то їй можна давати повну самостійність та свободу. На жаль, батьки у цьому дуже помиляються.

Деградація суспільства є однією з головних проблем. Цікаво дізнатися, чому батьки перестали цікавитися у дітей, як справи у школі, чим вони займалися у вільний час, які у них інтереси? Як кажуть: «Аби не потрапив до міліції, лікарні, моргу…» А те, що їхнім нащадкам щастить і вони не потравляють на очі службовцям правоохоронних органів із цигаркою, пляшкою алкогольного напою, або ще гірше – бульбулятором, який є дуже поширеним, як зараз, так і раніше, то батьки про це не замислюються.

Не буду сперечатися, що досить велика кількість підлітків замислюється про майбутнє, має мудрість, розвинену не за роками. Але, якщо й інші не встаткуються, то варто лише уявити, що саме нас усіх очікує у майбутньому.

Юнаки та молоді дівчата не знайомі з життям. Ще зовсім не мають уявлення про жорстоку реальність сучасного світу. Вони невзмозі ще визначитися з головними приорітетами, цінностями, переконаннями.

Кожен люблячий батько чи мати впевнену у своїй дитині й не можуть навіть і близько допустити думки про недолугість свого чада.

Проте звідки батькам дізнатися про життя, яким живуть їхні діти? Якщо вони вимушені працювати майже цілодобово, аби забезпечити усім необхідним своїх нащадків. До речі, немало дітей до театральних студій можна зараховувати без іспитів – удавати тверезого перед батьками – це ціле мистецтво. А позбавлятися та бачного запаху ще треба повчитися деяким дорослим у цих дітей.

Тож, можна ще довго розмірковувати на дану тему, а наведені приклади є щонайменшим. Однак, молодь деградує і з цим не посперечаєшся, якби прикро не було це усвідомлювати. І батькам потрібно більше часу приділяти своїм улюбленим дітям, щоб хоч трохи уникнути можливих проблем.

Вважаю, що журналістика та видавнича справа є покликом моєї душі. Обожнюю оформлювати свої думки у моменти особливого натхнення та доносити їх до читачів)