І Всеукраїнські судові дебати з податкового права (м. Ірпінь)

І Всеукраїнські судові дебати з податкового права

Головне: відбулася довгоочікувана подія – І Всеукраїнські судові дебати з податкового права, які вперше проводилися у місті Ірпені 21-22 лютого 2015 року на базі Національного університету державної податкової служби України.

І Всеукраїнські судові дебати з податкового права

Організатори заходу:

  1. Київський обласний осередок Ліги студентів Асоціації правників України у м. Ірпінь;
  2. Наукове товариство студентів та курсантів НУДПСУ.

Урочисте відкриття заходу розпочалося зі вступного слова Віктора Бойка, Голови Київського обласного осередку Ліги студентів АПУ в м. Ірпінь. Він підкреслив значимість проведення такого заходу, зазначивши, що розвиток податкової системи України з кожним роком все більше приваблює увагу як практикуючих юристів, так і студентів, які опановують цю сферу. Також було наголошено, що участь в такому заході є досить великим досягненням та вкладенням у розвиток професії юриста.

Урочиста частина закінчилися словами побажань отримати якомога більше позитивних вражень від гри та звісно ж проявити себе на вищому рівні. Після проведення жеребкування організаторами заходу було сформовано колегії суддів та  визначено графік ігор. Чесно та справедливо зобов`язалися оцінювати учасників перша колегія суддів, яку очолив  керівник відділу податкового права юридичного департаменту FOZZY GROUP, адвокат Андрій Гаврилюк. Також до складу колегії увійшли: кандидат юридичних наук Вікторія Біла та юрисконсульт відділу податкового права юридичного департаменту FOZZY GROUP Артем Ярмола.  П

еред початком судового засідання учасники та гості заходу мали змогу ознайомитися з Національним університетом державної податкової служби України. Організаторами заходу була влаштована захоплююча та змістовна екскурсія, яка залишилася у незабутніх враженнях.  Перший день був досить насичений позитивними емоціями завдяки трьом півфінальним іграм. Боролися за перемогу шість команд, які представляли різні міста України та відповідні осередки: Чернівці, Полтава, Київ   та Ірпінь.

Неймовірно захоплююче віддалися своїй справі команди, які боролися за перемогу та судді, які створили атмосферу реального судового засідання. На даному етапі всі учасники проявили свої здібності ораторів, знання податкового права та професійну підготовку майбутнього юриста. За даними критеріями  колегією суддів було обрано 4 команди фіналістів:

  • «Парадигма» – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича;
  • «Такс Панда» – Національний університет державної податкової служби України;
  • «Десятий Ювілейний» – Полтавська філія Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національний університет державної податкової служби України;
  • «Антана» – Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Отримавши результати, учасники мали унікальну змогу прослухати серію майстер-класів від авторитетних юристів Андрія Гаврилюка та Артема Ярмоли, які ознайомили всіх бажаючих із теоретичними та практичними аспектами вирішення податкових спорів. Цікаві, корисні та конкретні поради прозвучали того дня, які знадобляться кожному майбутньому юристу, завдяки яким він зможе досягти висот у своїй професії.

Після закінчення насичених годин формальної частини програми, учасники мали змогу прогулятися та ознайомитися з містом Ірпінь. Довгоочікуваний момент настав: розпочато фінальну гру серед сильних та добре підготовлених команд, які відзначилися своєю оригінальністю та азартом до дебатів. Колегія суддів оцінювала їх вміння неупереджено та справедливо. До складу якої увійшли: старший юрист ЮФ «Лавринович та партнери» Роман Блажко, радник SayenkoKharenko Дмитро Корбут та кандидат юридичних наук Вікторія Чайка.

Емоційні та насичені дві гри серед кращих із найкращих принесли перемогу та перше місце Марку Лизаку та Антону Ливаку («Такс Панда», Національний університет державної податкової служби України). Почесне друге  місце посіли («Парадигма», Ольга Ходоба та Олександр Сірак, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича). Третє місце зайняли Лаговська Тетяна та Владислав Глушко («Десятий Ювілейний», Національний університет державної податкової служби України, філія Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого). В номінації «найкращий оратор» перемогу отримав Марко Лизак, проявивши високу майстерність у даній справі..

І Всеукраїнські судові дебати з податкового права пройшли на вищому рівні завдяки плідній співпраці та підготовці учасників! Щиро дякуємо за виявлене бажання, активність,високий рівень знань та азарт, які Ви нам продемонстрували!

З нетерпінням чекаємо наступних грандіозних зустрічей!

Редька Аліна
Медіа-менеджер
Київський обласний осередок в м.Ірпінь
Ліги студентів АПУ