Де зустріти Новий рік?

Новорічні свята – одні з найбільш очікуваних. Заздалегідь намагаємося запланувати, як провести цей час весело і цікаво. Отже, давайте разом розглянемо варіанти того, як і де можна провести новорічні свята.

Найпростіший варіант – зустріти Новий рік вдома. Тим більше якщо ви тільки зараз почали планувати, ймовірно, місць в кафе і ресторанах вже не залишилося, а якщо у вас не так багато коштів, то вдома – найкращий варіант. Не гірше, ніж в ресторані, можна відсвяткувати в колі рідних і друзів. Прикрасьте квартиру, придумайте невелику розважальну програму, запросіть Як варіант, довівши до потрібної кондиції когось із гостей, перевдягаємо в Діда Мороза та Снігуроньку.

У кафе веселе свято вам забезпечене – розважальна програма, конкурси і море щасливих облич навколо. Головне, щоб ваш настрій не підвів. Плюси кафе – все вже приготовлено, цікаві розваги. Вам залишається тільки заплатити. Якщо ви прийшли з друзями і у вас немає другої половинки – відмінний привід для знайомства. Ось тільки будьте готові до того, що він чи вона вас не згадає на наступний день.

Іноді буває, що Новий рік може застати вас на роботі. Не сумуйте і згадайте російську приказку «як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш», так що роботою ви будете точно забезпечені, і вам не варто боятися ні кризи, ні звільнення. Краще знайдіть в цьому позитивні моменти, запасіться фільмами на всю ніч і посмійтеся від душі – адже це вам не заборонено на роботі. Ось тільки заздалегідь подбайте про запаси їжі та напоїв, але не забувайте, що ви все-таки на роботі і несете відповідальність – не наламати дров.

На центральних площах українських міст традиційно ставлять новорічну ялинку, так що будь-яке з новорічних свят ви можете зустріти на вулиці. Тут можна і на гірках весело покататися, якщо, звичайно, в цьому році буде багато снігу. Вирішили зустріти свято на вулиці? Тоді подбайте про теплий та зручний одяг і захопіть з собою термос з гарячим чаєм чи какао. Навіть, незважаючи на випите спиртне, гарячі напої обов’язково стануть у нагоді. Тут вас неодмінно чекають і Дід Мороз зі Снігуронькою, і хороводи навколо ялинки з подарунками. Веселіться!

Хочете екзотики – тоді прямо в теплі країни або на гірськолижні курорти. Тут вибір великий і залежатиме від вашиої матеріальної можливості.

Якщо захотіли адреналіну, то можете поїхати в ліс або на дачу, подалі від урбанізованого міста. Головне в цьому варіанті – теплий одяг, весела компанія, запас сухих дров, сокира. Ось тільки в лісі ніякого Діда Мороза не буде, і розважати себе ви будете самі, так що наскільки вам буде весело, залежить тільки від вас.

Буває й таке, що ви хочете зустріти Новий рік на самоті. Тоді влаштуйте собі вдома свято живота, побалуйте себе різною смакотою і задоволеними лягайте спокійно спати. А якщо є вихід в Інтернет – приєднуйтесь до таких же самотніх, як ви. Ви знайдете близьких за духом та інтересами людей і просто поспілкуєтесь.

Всі ці варіанти зустрічі Нового року можна застосувати і до Різдва, і до Старого Нового року. Відпочиньте так, щоб свято запам’яталося на весь рік, ні про що не шкодуйте – новий рік потрібно починати з посмішки на обличчі і відмінного настрою!

П.С. Ви вже вирішили де і як зустрічатимете Новий рік?

Мебель для детской комнаты во многом определяет настроение вашего ребенка, его успеваемость в школе и просто уровень комфорта. Уникальная детская корпусная мебель для удобства и успехов вашего ребенка! Все лучшее детям!