«Dazzle Dreams» шукають режисера для кліпу

Увага!Увага! Група “Dazzle Dreams” оголошує конкурс аматорського відео. Музиканти запрошують усіх бажаючих прийняти участь у відборі найкращого відео на пісню “Я все сказав”.

Умови для конкурсних робіт прості: гарний сюжет, вміння втілити в кліпі свою ідею, оригінальність. Відеоробота на пісню “Я все сказав” має відрізнятися від попередніх кліпів “Dazzle Dreams” ,а також вражати непередбачуваністю сюжету, ексклюзивними ідеями. Для відбіркового перегляду необхідно надіслати свою версію видеокліпу “Я все сказав” на адресу: dreamsdazzle@gmail.com.Учасники можуть знімати відео на телефон, відеокамеру, фотоапарат. Найголовніше – це вразити глядачів своєю оригінальністю. “Dazzle Dreams” будуть особисто переглядати всі конкурсні роботи та обирати найкращі з найкращих. Переможець конкурсу отримає ексклюзивний приз від групи та право розміщення, знятого відеокліпу на пісню “Я все сказав”, на регіональних телеканалах. Відбір відеоробіт триватиме до 31 травня 2010 року. Не пропустіть свій шанс стати відомим режисером!!!

Джерело: www.dazzledreams.com.ua

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.