Cruise Junior. Огляд велосипеда від компанії БМВ

Cruise Junior

Cruise JuniorНовий велосипед «Cruise Junior» від престижної компанії «БМВ» напевно здатний довгі роки радувати підростаюче покоління у віці 6-9 років. До того ж, батькам розпещеного дитяти не доведеться дуже витрачатися на новий двухколесник – незвичайна конструкція новинки дозволяє велосипеду «зростати», причому разом з дитям.

Сей «Cruise Bike Junior» є молодшим братом розкішного «Cruise Bike». Велосипед залучає увага не лише на вигляд. Більш того, його дизайн отримав престижну винагороду «Red Dot Award». За рахунок міцної алюмінієвої рами конструкція велосипеда підійде маляті будь-якого зростання. Завдяки комфортній посадці управління двухколесником стає таким, що заколисує, а в разі екстреної ситуації на дорозі легкоподвіжниє ободниє гальма вчасно прийдуть на допомогу. На сайті http://velothebest.com/catalog/velosipedy/velosipedy_BMX/WeThePeople_velosipedy/ можна знайти і інші BMX велосипеди WeThePeople, що нічим не поступаються.Вони розташовані спереду, на спицях, ззаду і на педалях. Велосипеди «Cruise Bike Junior» випуск

До того ж, їх можна набудувати залежно від переваг. Підпружинена велосипедна вилка дозволяє відрегулювати посадку під статуру дитяти. Зчеплення у велосипеда шестиступінчасте «Grip Shift Shimano» і допоможе здолати будь-які підйоми різних висот. Розробники поклопоталися про безпеку свого дітища, встановивши на великий дзвінок і відбивачі.аються в двох колірних виконань – з чорним забарвленням з помаранчевими елементами і білим забарвленням із зеленими деталями. Вдалий підбір колірних рішень гарантує дитяті прилив емоцій.

Цікаво, що для самих юних залицяльників велосипедного спорту компанія пропонує модель «Kidsbike», яка поєднує в собі переваги велика і самоката.