CRM-системи для власників невеликих компаній

CRM-системи

CRM-системиCRM-системи, які правильно використовуються керівництвом, дозволяють виживати в конкурентній боротьбі і дають шанси на підвищення потужності вашого бізнесу.

Застосування CRM-системи дає можливість вирішити завданння:

/ / Міняти менеджерів з продажу;
/ / Економити на рекламі;
/ / Зберігати входять звернення клієнтів;
/ / З більшою ефективністю розвивати нові напрямки.

CRM-системи щодня збирають інформацію про клієнтів, постачальників, історію спілкування з ними. Все, що потрібно, це регулярно стежити за тим, щоб зустріч або угода не завершувалася без збереження в CRM-системі: контактів, телефонів, коментарів. У такому випадку при догляді людини ви втратите фахівця, а його напрацювання і далі працювати на розвиток Вашого бізнесу.

CRM-системи мають механізм підготовки та управління розсилками, що допоможе швидко провести масову розсилку для безлічі одержувачів. Система загальних календарів і завдань дасть можливість скоординувати роботу кількох людей. Записи, зроблені в базі CRM-системи, надійно зберігаються, а при якісній налаштуванні система автоматично нагадає про важливу необробленої завданню або відправить смс на мобільний телефон.

Будь розвивається компанія починає пропонувати клієнтам нові продукти і розвиватися в нових напрямках. Інформація, зібрана CRM-системами, скоротить час роботи з клієнтом, та дасть змогу зменшити навантаження на керівництво компанії, так як директору не треба буде працювати в режимі довідкового бюро.