Counter-Strike 1.6 – найуспішніша гра у світі

Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6Серія ігор Counter – Strike є найбільш “гучною” у світі. Про неї знає, як мінімум, кожен школяр. Уперше CS з’явилася 8 листопада 2000 року в якості доповнення до Half-Life. Лише у деяких модифікація контр-страйка доступна яка-небудь цікава гра, що розрахована на одного користувача. Зазвичай CS має на увазі в собі командний розрахований на багато користувачів шутер, тобто гра відбувається в режимі онлайн з іншими гравцями зі всього світу. Важливо відмітити, що в оригінальній версії Counter-Strike боти (гравці, якими управляє комп’ютер) відсутні.

Встановлювати ботів доводитися в ручну, викачувавши з інтернету, але в деяких любительських складках вони встановлені за умовчанням. Зрозуміло, за весь час свого існування “контра” зазнала велику кількість оновлень. І без того вона є досить різноманітною. Наприклад існує декілька режимів ігри, серед яких виділяють: гра з порятунком заручників, установка і вибух бомби, просте знищення команди гравця і втеча. Для того, щоб визначити, в якому режимі гравець прийме участь, є своєрідна номенклатура карт.

Карти – це місця, на яких і відбуваються усі бойові дії в контр-страйку. Наприклад, карти серії de_ мають на увазі в собі установку і вибух бомби. До таких карт відносяться: знаменита de_dust2, досить відома de_inferno і складна de_train. Вам, в якості гравця, має відбутися вибір за яку сторону грати. Розрізняють дві команди – це команди терористів і контр-террористов. Завдання терористів, як і контр-террористов залежать, безумовно, від виду карти. Наприклад, на картах серії cs_, які мають на увазі знаходження на них заручників, терористів чекає охорона заручників і недопущення їх порятунку контр-террористами.

Counter-Strike встановлений у більшості комп’ютерних клубах, в яких можна збиратися компанією друзів і грати в цю прекрасну “стрілялку” по локальній мережі або ж по інтернету. Раніше навіть було авторитетно добре уміти грати в counter-strike, але зараз всім ясно, що це не має сенсу.

Проте з’явився новий напрям – Кіберспорт. У якому віртуальні спортсмени змагаються між собою, граючи в ігри. Існує велика кількість чемпіонатів по різних киберспортивным дисциплінах, переможцям яких, безумовно, покладаються хороші нагороди. Це можуть бути грошові призи, а можуть бути і машини. Говорячи про гроші, йдеться про суми 100 тис. гривень, 40 тис. гривень, але в Dota 2, в міжнаціональному турнірі грошовий приз дорівнює сумі порядку 1000000$.

P.S. Как мы уже сказали выше есть разные версии игры Counter-Strike со своими особенностями. Новичкам лучше просто скачать хорошую контру 1.6 без необходимости изучать фишки разных версий, в эту CS играют все.