Close і open space в інтер’єрі офісу

Офіс open space

Офіс open spaceОфіс є “візитною карткою” будь-якої фірми. Оформлення і організація робочого простору впливає на формування думки партнерів про підприємство, зручність взаємодії співробітників між собою і з клієнтами. Інтер’єри сучасних офісів оформляють двома способами – close space, або закрита система і open space, що є відкритим простором.

Схема close space вважається класичною і є простором з довгими коридорами, дверима уздовж них, за якими знаходяться окремі кабінети і відділи. Багато державних установ оформлені у такий спосіб. Така закрита система оформлення офісів підходить для підприємств з відособленими відділами фінансів, маркетингу, персоналу, продажів.

Спосіб Open space виключає стіни і інші візуальні перешкоди. Офіси в такому стилі мають велику площу із стаціонарними або мобільними перегородками, напівпрозорими елементами, завдяки яким простір залишається вільним і світлим. Крім того, в таких офісах розвинені внутрішні комунікації, немає бар’єрів між відвідувачами і співробітниками, що підвищує темп роботи. Окрім інших плюсів, тип планування Open space економічно вигідний, оскільки допомагає заощадити на ремонті і платі за оренду. До речі можете звертатись за орендою офісних пприміщень в Regus де вам підберуть найкращі варіанти.

Принцип відкритого простору гармоніює з багатьма сучасними офісними стилями. Але варто враховувати, що тут не варто використати масивні предмети меблів, які не вписуються в прозорий і легкий простір. Високі офісні шафи, громіздкі дивани і крісла не підходять для оформлення приміщень типу планування Open space. Офіси, обладнані ергономічними меблями і сучасною технікою, є діловим середовищем, яке допомагає зосередитися на роботі і не має відволікаючих елементів. При оформленні таких офісів варто вибирати практичні, естетичні меблі, які підходять по стилю і призначенню приміщення.

Оформлення офісів за принципом відкритого простору базується на загальній концепції. У таких приміщеннях часто спостерігається змішення різних стилів, наприклад, поєднання Hi-Tech і персидських килимів. Причому елементи, що різняться, підбирають так, щоб вони гармоніювали один з одним і дизайном інтер’єру. Але вибір меблів в основному залежить від корпоративного стилю компанії і від загального стилю інтер’єру приміщення. Необхідно пам’ятати, що у відкритому просторі навіть щонайменша деталь, відмінна від загальної картини офісу, виділятиметься, а також викликатиме дисгармонію.