СМС-роман від українських письменників

СМС-романНове творіння українських письменників невдовзі побачило світ. «Поштаментальний роман» було завершено двадцять дев’ятого грудня минулого року. Тридцять один автор приймав участь у проекті складання роману з СМС-повідомлень. Як наголошує Галина Вдовиченко, координатор проекту розпочатого наприкінці листопаду, письменники мали писати одночасно, але кожен про своє.

Автори щось розповідали один одному, обмінювалися враженням. При цьому кожне послання мало бути прив’язане до якоїсь географічної точки (місця знаходження його автора). Як стверджується, було встановлено обмеження на обсяг текстів: мінімально посилання повинно було складати пів сторінки, а максимально – до чотирьох листів.

Кожен з письменників мав власний підхід. Наприклад, Євген Положій зробив своє послання у вигляді листування між чоловіком та жінкою, у деяких були «замахи» і на кінороман. Якщо ви зацікавлені у тому, що ж із цього вийшло та хто був автором цієї «групової» роботи, то ви легко зможете дізнатись про це на сайті «Буквоїд».

Слід зауважити, що написання роману було ініційовано начальником управління культури і мистецтв Тернопільскої міської ради Олександром Смиком. Таким чином дитяча гра була чудово втілена у бізнес ідею. Пан Смик вже не вперше хизується своєю вигадливістю. Ось, наприклад, нещодавно зініціював

«Прем’єр-фест» перший регіональний фестиваль найкращої пісні, та сам взяв у ньому участь в якості автора слів та музики до пісні. Та чи треба казати хто все ж таки виграв цей конкурс? І премія, і грошова винагорода, і «пошана». Цікаво, який зиск пан Смик отримає із СМС-роману?