Чи варто читати Кийосакі?

Роберт Кійосакі

Роберт КійосакіДуже часто люди які хочуть розпочати свій бізнес, шукають спочатку теоретичну основу, хороші поради, матеріал для підвищення своєї фінансової освіти, а також книги, які допоможуть знайти неймовірну ідею залучення грошей. Одним з найпопулярніших письменників, у чиїх книгах можна підвищити фінансову грамотність і, як вважають, дізнатися як заробляти гроші, є Роберт Кійосакі.

Син муніципального працівник в штаті Гаваї в США, Роберт, як стверджує він сам, зрозумів як стати багатим навчаючись у тата свого друга, який володів цукровими плантаціями і вмів заробляти. Цей же папа і став основним об’єктом в серії книг Роберта «Багатий тато, бідний тато». Не має значення, чи є така особистість в реальному світі, Роберт не називає ім’я свого багатого тата, але має сенс інше – цей багатий тато дає зрозуміти цінність грошей, і відкриває, ще дитині Роберту зовсім інший погляд на життя, побічно відрізняється від світу його реального «бідного» тата.

У своїх книгах Роберт описує секрети грошей, відкритих багатим татом, показує велику перевагу фінансової незалежності від найманого працівника, створює квадрант грошового потоку і сам розміщує людей по квадратах – від найманого працівника і малого підприємця до великої підприємця та інвестора, пояснює різницю між активами і пасивами для людей і банків. Він на своєму житті показує як вигідно для бізнесу вміти правильно інвестувати. Роберт розриває людям схему своїх справ – від нерухомості до продажу книг. В цілому від прочитаних книг залишається гарне враження, і дійсно відчуваєш підвищення свого фінансового IQ, але деякі аспекти не варто забувати. Доречі на сайті Prostokniga.com.ua знайдете обговорення деяких інших книг, що також знадобляться вам у бізнесі чи житті.

Роберт Кійосакі починав свій бізнес в період коли економіка США різко пішла вгору, дороги для бізнесменів з ідеями були відкриті, а банківські кредити допомагали швидкими темпами розгортати свій бізнес. Роберт бізнесмен, і як би він не писав в книгах про те, що хоче підняти фінансову грамотність у людей, його мета – це прибуток. Він має гарні дивіденди від продажів своїх книг і прав на їх публікації. Якщо прочитати його книги, то можна побачити що майже всі вони однакові, відрізняється трохи, просто тираж книг буде більше якщо їх десять, а не дві. Тому купувати безліч його творінь не має ні сенсу ні бажаного ефекту. Також варто зазначити, що в його книгах не знайдеш спосіб розвинути своє мислення для створення ідей, або ж готовий план для бізнесу. Швидше в його книгах знайдеш розкладання на полички фінансові категорії, про які варто почитати.

Підсумок буде такою – книги написані непоганим, доступною мовою. Для людей, що цікавляться у фінансах, цікавими будуть дві його книги, це «Багатий тато, бідний тато», а також «Квадрант грошового потоку». Також хороша робота Кийосаки з Доналдом Трампом «Чому ми хочемо, що б Ви були багаті?», Але ціна на книгу відрізняється від усіх написаних Робертом через високі ціни на роботи Дональда Трампа. На питання чи варто читати Кийосакі відповідь така – Ви можете прочитати всі його книги, але навіщо платити гроші багато разів за одну й ту ж саму інформацію? Тому прочитайте одну або дві, вам буде зрозуміла вся його концепція.